Home / Zapowiedzi / Zapowiedź / Zapowiedzi 2014 – cz. XIX: Egmont

Zapowiedzi 2014 – cz. XIX: Egmont

egmontOd razu uprzedzam, że są to niestety “mini” zapowiedzi, gdyż dotyczą jedynie trzech gier. Wydawnictwo Egmont szykuje dla nas w tym roku o wiele więcej gier ale po prostu będzie informować o nich na bieżąco w ciągu roku.  W najbliższym czasie zaś ukażą się kolejne gry w ramach serii “Dobra gra w dobrej cenie”. I jak poprzednio są to gry wyłącznie polskich autorów.

Rycerze i zamki

Gracze wcielają się w rolę dowódców średniowiecznych armii. Aby wygrać trzeba jak najlepiej wykorzystać umiejętności swoich rycerzy – piechurów, łuczników czy konnych rycerzy, albo… potężnego smoka.

Autor: Grzegorz Nawara

Ilustracje: Maciej Szymanowicz

 

Rycerze i Zamki

Rycerze i Zamki

 

Pizza XXL

Każdy gracz musi przygotować jak najwięcej pysznych pizz. Obserwujcie, jakie składniki pojawiają się na stole i błyskawicznie zamawiajcie je do swojej pizzy. Wygra najbardziej spostrzegawczy i najszybszy gracz.

Autor: Łukasz Woźniak

Ilustracje: Maciej Szymanowicz

Pizza XXL

Pizza XXL

 

 

Owocowy wyścig

Każdy gracz musi zebrać jak najwięcej soczystych owoców. Zdecyduj, które owoce będziesz zbierać i spróbuj zablokować ruchy innych graczy. Ogrodnicy! Gotowi, do biegu… start!

Autor: Filip Miłuński

Ilustracje: Maciej Szymanowicz

Owocowy wyścig

Owocowy wyścig


 

Facebook Comments

One comment

  1. Miałem dzisiaj przyjemność zagrać w Owocowy Wyścig, zwracam uwagę Czytelników – ciekawa wariacja na temat “Hej to moja ryba”, do zagrania w 5 minut, lekka fajna gierka do pokazania dzieciakom, a i sami się nie znudzicie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

6 − dwa =