Home / News / Na gry wydajemy więcej niż na wódkę i leki

Na gry wydajemy więcej niż na wódkę i leki

Na stronie Interii pojawił się wczoraj artykuł o sensacyjnym tytule: Na gry wydajemy więcej niż na wódkę i leki. Niestety w tekście nie chodzi o gry planszowe tylko o rozmaite gry hazardowe.


 

Facebook Comments

11 komentarzy

 1. ale o co chodzi?
  przez chwilę poczułem się jak na onecie.

 2. He… to samo miałem. Jak na Onecie można się poczuć czytając takiego posta, albo pudelku.

 3. Faktycznie link mało wartościowy, ale muszę przyznać że w moim przypadku to prawda. Ja wydaję na gry planszowe znacznie więcej niż na wódkę i leki:)))

 4. OnetFanatic.pl

 5. skojarzenia z onetem oczywiste, bo temat wpisu niby przyciąga wzrok, ale to tak naprawdę kolejne ‘badania statystyczne’ i to nie w temacie strony :/

 6. Chciałbym zaznaczyć, że artykuły na ten temat pojawiły się w Rzeczpospolitej, Gazecie Wyborczej i Money.pl. Z punktuwidzenia makroekonomicznego to ciekawe dane.

 7. Chyba niepotrzebnie Pancho wrzucił obrazek. Moją uwagę przyciągnął tytuł artykułu, który za Pulsem Biznesu przekazała Interia: “Na gry wydajemy więcej niz na wódę i leki”. Ponieważ mnie (i zapewne nie tylko mnie) gry kojarzą się głównie z planszówkami, to tytuł brzmiał bardzo optymistycznie. I dopiero z treści artykułu zorientowałem się, że to jednak chodzi o gry hazardowe. Ciekawostką miał być więc sam tytuł, a nie link, co (jak widać z komentarzy) nie wszyscy zrozumieli.

 8. Wydaje mi się, że wszyscy wszystko dobrze zrozumieli. Chodzi o to, że jak się zaczną pojawiać takie “posty” kilka razy dziennie (napisanie ich to 10 minut pracy) to GamesFanatic.pl niczym od Pudelka się różnić w formie nie będzie… może tylko tematyką.

 9. W pelni sie zgadzam. Juz wczesniej ktos madry (nie pamietam kto) napisal, ze GF to pudelek i rynsztok pelen grafomanii. 😀

 10. @markus 13:14, czerwiec 30, 2009
  Wydaje mi się, że wszyscy wszystko dobrze zrozumieli. Chodzi o to, że jak się zaczną pojawiać takie “posty” kilka razy dziennie (napisanie ich to 10 minut pracy) to GamesFanatic.pl niczym od Pudelka się różnić w formie nie będzie… może tylko tematyką.

  Spokojnie, pojawianie się kilka razy dziennie takich tekstów GF nie grozi. Ale od czasu do czasu można wrzucić coś mniej typowego, a bardziej kontrowersyjnego i dziwacznego 🙂

 11. A dla mnie news ciekawy, bo dziwi mnie że zamiast słowa “hazard” pojawia się niewinne “gry”. Tym bardziej, że w żadną grę hazardową (chyba) nigdy nie grałem…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwa + 5 =