Home / News / Duck Dealer – ciut więcej

Duck Dealer – ciut więcej

Duck Dealer należy do bazikowego must-have. Głównie dlatego, że autorami tej gry są twórcy uwielbianej przez niego Indonesii. Do tej pory prawie nic nie wiadomo było o samej grze, wreszcie pojawiło się ciut więcej informacji.

Cel gry jest prosty – wzbogacić się. Odbywa się to przez kupowanie i sprzedawanie we wszechświecie plastikowych paciorków, żółtych, gumowych kaczuszek, niebieskiej farby i innych najnowszych rozwiązań high-tech. Już widać, że autorzy robią sobie jaja i podeszli do samego tematu gry bardzo luźno.

Poszczególne tury graczy mają być podobno dość szybkie i sprowadzać się do zdobywania wystarczającej ilości energii, aby zrealizować swoje plany. Co pewien czas gracze będą latać po wszechświecie, aby sprzedać drogo swoje dobra i kupić tanio nowe. Zyski będą inwestować w rozbudowę swoich statków kosmicznych, wyposażenie i przestrzeń towarową. Sama rozgrywka ma być dynamiczna, będą zmieniały się trasy handlu, pewne centra produkcji będą nabierać na znaczeniu, pieniądze będzie można zdobywać na różne sposoby.

Duck Dealer pojawi się w pudełku wielkości Indonesii i pierwsza seria, złożona z 200 sztuk, trafi na targi w Essen.


 

Facebook Comments

One comment

  1. wygląda na nowszą wersję Gwiezdnego Kupca czy tylko mi się tak wydaje?
    też chyba zainteresuję się tym tytułem a że jest jajcarski to tym lepiej 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 × trzy =