Home / Wiadomości / Patronaty / Patronat GF: Nemesis – instrukcja PL

Patronat GF: Nemesis – instrukcja PL Zapowiedź

MAMY TO! Otrzymaliśmy od Rebela polską instrukcję do Nemesis więc się niezwłocznie nią z Wami dzielimy. Jednocześnie z dumą informujemy, że Games Fanatic jest jednym z patronów medialnych gry, która zostanie wydana w Polsce za sprawą wydawnictwa Rebel.

Nemesis jest kooperacyjną grą przygodową w klimacie survival horroru autorstwa Adama Kwapińskiego. Gracze wcielają się w niej w rolę członków załogi kosmicznego transportowca „Nemesis”, który po wykonaniu swojej misji obrał kurs powrotny na Ziemię.

W 2017 r. Nemesis zebrał podczas kampanii na Kickstarterze ponad 3 000 000 funtów i został wsparty przez ponad 30 000 graczy.

Wrażenie z rozgrywki w prototyp Nemesisa opisywał 5 lat temu na łamach GF Ink (link do relacji). Już wówczas gra wzbudziła zachwyt naszego redaktora :

A my, w oczekiwaniu na tę niezwykle klimatyczną i przepięknie wydają grę podrzucamy Wam polską instrukcję…

Nemesis_instrukcja_PL_www-min

Do pobrania: Nemesis_instrukcja_PDF

… oraz zdjęcie zrobione przez Jenny podczas prezentacji Nemesisa przez jej autora na Zjavie w 2016 r.

… a tu galeria zdjęć prototypu z zeszłorocznej Zjavy:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Ragusa- elementarz nie dzieło.

Ragusa zafascynowała mnie… wstępem fabularnym. Orłem z historii nie jestem, niemniej wiem co nieco. Tu zaś dostaję informację o ważnym XV-wiecznym ośrodku handlowym. Zachęcony zanurkowałem w odmęty wikipedii. Opis w polskiej zawiera jedynie spis barokowych zabytków miasta, angielska jednak daje nam dużo obszerniejszą wersję. Do XV wieku od starożytności następował można powiedzieć rozwój stolicy regionu, w XV w. zaś w wyniku rewolucji straciła swój status. Czy był to przewrót po którym uzyskała niezależność, czy też spadek znaczenia internet milczy. Dość powiedzieć, że jeśli w grze jesteśmy budowniczymi jej potęgi w tymże okresie, to coś mi zgrzyta i byłbym wdzięczny za jakiś bardziej szczegółowy rys. Ale jak wiadomo nie dla historii trafiliście na tę stronę… Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap