Home / Wiadomości / Patronaty / Patronat GF: Odyseja – pierwsze wrażenia, instrukcja i kampania

Patronat GF: Odyseja – pierwsze wrażenia, instrukcja i kampania

Na początek tygodnia mamy dla Was bardzo dobre wieści – Games Fanatic objął patronatem medialnym nową grę Adama Kałuży (K2, Jaskinia) oraz Przemka Dmytruszynskiego – Odyseja, której wydawcą będzie Lupo Art Games. A to oznacza, że – jeżeli gra się ufunduje – w naszym serwisie będą nie tylko recenzje, ale też konkursy w których będzie można wygrać ten niezwykły tytuł rodzinny. Jeżeli chcecie się dowiedzieć nieco więcej o grze, zapraszamy do lektury.

Odyseja to gra z mechaniką memo, zawierająca w sobie aż trzy warianty rozgrywki. Przeznaczona jest od 1 do 4 graczy w wieku już od 5 roku życia. Jedna partia w zależności od wariantu powinna trwać od 15 do 30 minut.

O grze na łamach Games Fanatic pisała już Veridiana podsumowując swoją recenzję słowami: Z mojej strony jestem więc na TAK dla nowej propozycji Adama Kałuży i wydawnictwa LUPO ART GAMES :)

Rzut okiem Veridiany na Odyseję

Odyseja powalczy od dzisiaj od godziny 10.00 o ufundowanie na platformie Zagramw.to.

Link do kampanii

Potrzeba wsparcia z Waszej strony. A jeżeli słowa Veridiany Was jeszcze nie przekonały, podrzucamy też instrukcję do gry i kilka grafik :)

Odyseja – instrukcja


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Mystic Vale – Czy ta gra gra się sama?

Rynek gier planszowych to dżungla. A żeby być zauważonym w dżungli trzeba założyć na siebie coś innego niż zielony kolor. Im bardziej jaskrawy, tym bardziej widoczny. To mój sposób literackiego przedstawienia myśli, że planszówka musi mieć jakiś bajer, żeby wzbudzić zainteresowanie. Może być to bajer mechaniczny, ale nic nie budzi zainteresowania nieświadomych postronnych bardziej niż nietypowe komponenty i ogólnie pojęta prezencja.  Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap