Home / Wiadomości / Patronaty / Patronat GF: Ganges – przedsprzedaż i instrukcja

Patronat GF: Ganges – przedsprzedaż i instrukcja

W XVI-wiecznych Indiach potężne imperium Wielkich Mogołów wznosi się  między rzekami Indus i Ganges. Radżowie rywalizują o sławę i bogactwo. To właśnie w nich wcielają się gracze. Grający wysyłają swoich pracowników na różne pola akcji, aby zdobyć pieniądze i kości, które posłużą im do rozbudowy własnych prowincji. Muszą jednak mądrze wykorzystywać posiadane kości i rozważnie planować, gdzie umieścić swoich pracowników, nie lekceważąc przy tym korzyści płynących z dobrej karmy. Sukces przyniesie im wielkie bogactwo i sławę i pomoże stać się jednym z legendarnych władców.

Ganges to pięknie wykonana gra euro łatwych do wytłumaczenia zasadach, wielu strategiach i dużej głębi taktycznej.  Na łamach Games Fanatic pisaliśmy o grze już kilkukrotnie.

Dzisiaj mamy przyjemność powiadomić Was, że na stronie wydawcy właśnie rozpoczęła się przedsprzedaż gry.

Prezentujemy Wam też instrukcję. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Premiera  Ganges przewidziana jest na 18 kwietnia.

Linki do rzutów okiem:

Veridiana – wrażenia z rozgrywki w Cotygodniku

WRS – rzut okiem w Essen Express

Jenny – pierwsze wrażenia w Cotygodniku

Link do przedsprzedaży:

PRZEDSPRZEDAŻ

 

Link do instrukcji:

GANGES – instrukcja do gry

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Ragusa – elementarz nie dzieło.

Ragusa zafascynowała mnie… wstępem fabularnym. Orłem z historii nie jestem, niemniej wiem co nieco. Tu zaś dostaję informację o ważnym XV-wiecznym ośrodku handlowym. Zachęcony zanurkowałem w odmęty wikipedii. Opis w polskiej zawiera jedynie spis barokowych zabytków miasta, angielska jednak daje nam dużo obszerniejszą wersję. Do XV wieku od starożytności następował można powiedzieć rozwój stolicy regionu, w XV w. zaś w wyniku rewolucji straciła swój status. Czy był to przewrót po którym uzyskała niezależność, czy też spadek znaczenia internet milczy. Dość powiedzieć, że jeśli w grze jesteśmy budowniczymi jej potęgi w tymże okresie, to coś mi zgrzyta i byłbym wdzięczny za jakiś bardziej szczegółowy rys. Ale jak wiadomo nie dla historii trafiliście na tę stronę… Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap