Home / Patronaty / Patronat GF: Altiplano – instrukcja

Patronat GF: Altiplano – instrukcja

Znajdujecie się na wyżynach Ameryki Południowej, gdzieś pomiędzy łańcuchami górskimi na terenach Boliwii i Peru. Życie na wysokości 3000 metrów nad poziomem morza narzuca tutejszej ludności trudne warunki i wymusza racjonalne korzystanie ze znikomych zasobów roślinności – tak zaczyna się instrukcja do Altiplano – nowej gry Reinera Stockhausena (autora wysoko przez nas ocenionego Orleanu). Wydania polskiej wersji gry podjął się Baldar, a jej premiera zapowiedziana jest już na marzec bieżącego roku.

Już teraz gra dostępna jest w przedsprzedaży, a u nas możecie już pobrać polską instrukcję do gry, żeby zawczasu przygotować się do rozgrywek i móc się cieszyć grą natychmiast po jej zakupie.

 

A że grę kupić warto świadczą słowa Wojciecha WRS Sieronia, który tak pisał o Altiplano w jednym z odcinków Essen Expressu:

Altiplano to solidna pozycja dla graczy lubiących bogate mechanizmy. Na różne sposoby możemy zdobywać punkty i nawet to, że całkiem mało uwagi poświęcamy oponentom, nie obniża przyjemności grania.

 


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

3 × pięć =