Home / Wiadomości / Patronaty / Patronat GF: Automobile Początki motoryzacji

Patronat GF: Automobile Początki motoryzacji

Automobile_BOX_3D„Doskonała gra, fantastyczne wykonanie i – w mojej opinii – prosta, ale przejrzysta i elegancka szata graficzna. Zaadoptowany z Glen More tor kolejności rozkazów, Cramer naprawdę dobrze rozwija w grze o [początkach]  rozwoju i sprzedaży aut oraz [pierwszych] wyścigach samochodowych. W grze jest mnóstwo interakcji nie tylko polegającej na podbieraniu akcji, ale również podczas sprzedaży i wyścigów. Naprawdę przyjemna gra, w której w przeciągu około godzinnej partia gracze muszą wciąż podejmować trudne decyzje.”

To  jeden z komentarzy jaki możemy przeczytać o grze Kraftwagen na serwisie BGG (autorstwa barnyams36). Gra za sprawą Wydawnictwa G3, ma w czerwcu ukazać się w polskim wersji językowej pod nazwą Automobile: Początki motoryzacji.

W grze przenosimy się w czasy, w których automobile zaczęto produkować na masową skalę. Gracze będą musieli nieustannie przeprowadzać badania, żeby móc produkować coraz lepsze pojazdy i mocniejsze silniki. Należy jednak też pamiętać o upodobaniach potencjalnych kupców i konkurencyjnej cenie oraz wyścigach w elitarnych zawodach Grand Prix. Osoba, która po trzech rundach będzie miał najwięcej pieniędzy zostanie zwycięzcą.

Gra przeznaczona jest dla 2-4 graczy od 10 roku życia. Mimo, że pudełkowy czas rozgrywki to około 75 minut, jak mogliście wyżej przeczytać partię spokojnie można ukończyć w godzinkę

Serwis Games Fanatic z przyjemnością objął patronat medialny nad grą Automobile: Początki motoryzacji. Mamy nadzieję, że jeszcze przed wakacjami uda nam się przekonać samemu czy słowa barnyams36 są prawdziwe. Póki co możemy za to zobaczyć, że jego pochlebne opinie na temat wykonania i szaty graficznej wcale nie były przesadzone:

Automobilee_BOX_PL_bottom

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Ragusa- elementarz nie dzieło.

Ragusa zafascynowała mnie… wstępem fabularnym. Orłem z historii nie jestem, niemniej wiem co nieco. Tu zaś dostaję informację o ważnym XV-wiecznym ośrodku handlowym. Zachęcony zanurkowałem w odmęty wikipedii. Opis w polskiej zawiera jedynie spis barokowych zabytków miasta, angielska jednak daje nam dużo obszerniejszą wersję. Do XV wieku od starożytności następował można powiedzieć rozwój stolicy regionu, w XV w. zaś w wyniku rewolucji straciła swój status. Czy był to przewrót po którym uzyskała niezależność, czy też spadek znaczenia internet milczy. Dość powiedzieć, że jeśli w grze jesteśmy budowniczymi jej potęgi w tymże okresie, to coś mi zgrzyta i byłbym wdzięczny za jakiś bardziej szczegółowy rys. Ale jak wiadomo nie dla historii trafiliście na tę stronę… Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap