Home / Wiadomości / Patronaty / Potwory w Nowym Jorku ruszyły do przedsprzedaży

Potwory w Nowym Jorku ruszyły do przedsprzedaży

BOX 3D PoNY RGBPo zdobyciu Tokio potwory ruszyły do Nowego Jorku. Mają jeden cel – zniszczyć wszystko, co stanie im na drodze. Aby wygrać, będziesz musiał atakować wrogów, niszczyć budowle i rozwijać swoje umiejętności. Uważaj na wojsko, które przywita cię czołgami i samolotami. Stań się najbardziej przerażającym ze wszystkich potworów i wygraj bitwę o Nowy Jork!

Ruszyła przedsprzedaż Potworów w Nowym Jorku autorstwa Richarda Garfielda – kontynuacji kultowych Potworów w Tokio, które w 2014 r. zdobyły w Polsce prestiżową nagrodę Gra Roku 2014. Druga część Potworów zapewnia m.in. bardziej rozbudowaną mechanikę gry czy nowe sposoby zdobywania punktów zwycięstwa i energii.

Podobnie jak w pierwowzorze do rozgrywki będzie mogło zasiąść od 2 do 6 graczy w wieku powyżej 10 lat, a szacowany czas partii powinien wynieść około 45 minut.

Premiera Potworów w NY przewidziana jest na 17 maja 2016 r. Obecnie grę w przedsprzedaży, w atrakcyjnej cenie można nabyć w sklepie Egmontu

Games Fanatic, jako patron medialny tytułu, serdecznie poleca. A żeby Was zachęcić do zakupu prezentujemy instrukcję oraz kilka grafik z polskiej wersji językowej gry :).

KoNY_karty_201613

Potwory w Nowym Jorku PL

Potwory w Nowym Jorku PL

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Ragusa- elementarz nie dzieło.

Ragusa zafascynowała mnie… wstępem fabularnym. Orłem z historii nie jestem, niemniej wiem co nieco. Tu zaś dostaję informację o ważnym XV-wiecznym ośrodku handlowym. Zachęcony zanurkowałem w odmęty wikipedii. Opis w polskiej zawiera jedynie spis barokowych zabytków miasta, angielska jednak daje nam dużo obszerniejszą wersję. Do XV wieku od starożytności następował można powiedzieć rozwój stolicy regionu, w XV w. zaś w wyniku rewolucji straciła swój status. Czy był to przewrót po którym uzyskała niezależność, czy też spadek znaczenia internet milczy. Dość powiedzieć, że jeśli w grze jesteśmy budowniczymi jej potęgi w tymże okresie, to coś mi zgrzyta i byłbym wdzięczny za jakiś bardziej szczegółowy rys. Ale jak wiadomo nie dla historii trafiliście na tę stronę… Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap