Home / Patronaty / Potwory w Nowym Jorku ruszyły do przedsprzedaży

Potwory w Nowym Jorku ruszyły do przedsprzedaży

BOX 3D PoNY RGBPo zdobyciu Tokio potwory ruszyły do Nowego Jorku. Mają jeden cel – zniszczyć wszystko, co stanie im na drodze. Aby wygrać, będziesz musiał atakować wrogów, niszczyć budowle i rozwijać swoje umiejętności. Uważaj na wojsko, które przywita cię czołgami i samolotami. Stań się najbardziej przerażającym ze wszystkich potworów i wygraj bitwę o Nowy Jork!

Ruszyła przedsprzedaż Potworów w Nowym Jorku autorstwa Richarda Garfielda – kontynuacji kultowych Potworów w Tokio, które w 2014 r. zdobyły w Polsce prestiżową nagrodę Gra Roku 2014. Druga część Potworów zapewnia m.in. bardziej rozbudowaną mechanikę gry czy nowe sposoby zdobywania punktów zwycięstwa i energii.

Podobnie jak w pierwowzorze do rozgrywki będzie mogło zasiąść od 2 do 6 graczy w wieku powyżej 10 lat, a szacowany czas partii powinien wynieść około 45 minut.

Premiera Potworów w NY przewidziana jest na 17 maja 2016 r. Obecnie grę w przedsprzedaży, w atrakcyjnej cenie można nabyć w sklepie Egmontu

Games Fanatic, jako patron medialny tytułu, serdecznie poleca. A żeby Was zachęcić do zakupu prezentujemy instrukcję oraz kilka grafik z polskiej wersji językowej gry :).

KoNY_karty_201613

Potwory w Nowym Jorku PL

Potwory w Nowym Jorku PL


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

osiem + 20 =