Home / Zapowiedzi / Zapowiedź / Planszówkowy maraton, dosłownie! – Kingrunner

Planszówkowy maraton, dosłownie! – Kingrunner

twórcy by Filip Bojko„Kingrunner” to karciano – planszowa gra o maratonie. To wyjątkowa rozrywka nie tylko dla miłośników sportu i królewskiego dystansu. To 42 195 metrów do przebiegnięcia dla każdego! Innowacyjny projekt na nieustannie rozwijającym się rynku biegowym.

„Kingrunner” to nowoczesna planszówka z przemyślaną i pasującą do sportowego tematu mechaniką draftu. W trakcie “treningu” gracz buduje swoją talię kart, która zapewni mu różne możliwości w czasie “wyścigu”.

karty wydarzeń

karty treningu

o grzeO wyniku decydują więc taktyka, wypracowana „forma” i spryt biegacza, a nie losowe rzuty kostką.

plansze

plansze

Na kartach zaprezentowane są różnorodne formy biegowych treningów i elementy przygotowania do maratonu. Dla początkujących biegaczy gra może być elementarzem treningowym. Dowiedzą się dzięki niej czym są takie metody treningowe jak długie wybiegania, fartlek albo interwały, dlaczego warto się rozciągać i jak uniknąć maratońskiej „ściany”.

karty graczyZ kolei doświadczeni biegacze odnajdą się bez problemów w dobrze im znanych realiach. „Kingrunner” to świetna intelektualna rozrywka z pełnym odwzorowaniem przygotowań, treningów oraz przeżyć związanych z maratonem.

Gra posiada wysoką wartość integracyjną, rozrywkową i edukacyjną. Rozgrywka toczy się w duchu fair play, trwa 30 – 40 minut. Kompaktowe rozmiary pudełka to idealne rozwiązanie w podróż i na niedrogi prezent. Dwustronna plansza główna, plansze biegaczy, karty treningu i karty wydarzeń oraz drewniane pionki są wysokiej jakości. Atrakcyjności gry dopełnia perfekcyjnie dopracowana szata graficzna oparta na czytelnej ikonografii.

mrozek o krmarta o kr

  • drużyna KINGRUNNERA: Marcin Rosłoń – dziennikarz sportowy nc+, Filip Miłuński – projektant i autor gier planszowych, pracownik wydawnictwa Granna, Tomasz Wiaderny – Art Director w agencji interaktywnej K2, Mikołaj Kowalski – Barysznikow – pracownik restauracji, współwłaściciel portalu kingrunner.com – wszyscy są biegaczami

twórcy i darek


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

pięć × 1 =