Home / Zapowiedzi / Zapowiedź / Zapowiedzi 2014 – cz. X: CUBE – Factory of Ideas

Zapowiedzi 2014 – cz. X: CUBE – Factory of Ideas

factoryjpg

 

Cube: Factory of Ideas to – obchodzące pierwszy rok działalności – poznańskie wydawnictwo znane między innymi z wydania na polskim rynku niezwykle popularnej serii Summoner Wars. Oto co przygotowują dla Was w tym roku:

Witajcie!

Pierwszy rok działalności wydawnictwa Cube: Factory of Ideas za nami. Musicie przyznać, że było całkiem intensywnie.. Udało nam się wydać 6 gier oraz aż 10 dodatków do Summoner Wars! Dzięki świetnemu przyjęciu naszych tytułów, już dziś możemy obiecać, że w roku 2014 nie zmniejszymy tempa 🙂 I tak w pierwszym kwartale tego roku, nakładem naszego wydawnictwa ukażą się:

PROSIAKI – Najlepiej sprzedająca się gra w Rosji! To szybka, wesoła propozycja dla graczy w każdym wieku. Tytuł ten łączy w sobie najfajniejsze elementy klasycznych karcianek i gier imprezowych, dlatego oprócz zdolności szybkiego kojarzenia i kombinowania, przyda się Wam również refleks, kreatywność oraz umiejętność działania pod presją czasu! Sami nie możemy się od niej oderwać i niecierpliwie wyczekujemy chwili, w której pojawi się na półkach!

prosiaki

SUMMONER WARS: DRUGIE TALIE FRAKCJI – Oczywiście będziemy też kontynuować strategię wydawania kolejnych pudełek do Summoner Wars. I tak, w pierwszej kolejności w Wasze ręce trafią – przez wielu oczekiwane, niezwykle ciekawe – Drugie Talie Frakcji dla Upadłego Królestwa i Straży Przedniej. Ale to nie wszystko. Jeśli nic nie pokrzyżuje naszych planów na sklepowe półki, niemal równocześni z premierą światową, trafią kolejne Drugie Talie – tym razem dla Płaszczy i Elfów Dżungli!

swss

SUMMONER WARS: ZESTAWY UZUPEŁNIAJĄCE – Oprócz zupełnie nowych, niezależnych frakcji, planujemy też wydanie Zestawów Uzupełniających, czyli pudełek, w których znajdziecie karty do wszystkich wydanych dotąd frakcji. Dzięki nim zyskacie kolejne narzędzia rozbudowy ulubionych talii i mnóstwo nowych możliwości taktycznych!

swz

W dalszej kolejności na pewno pojawi się też wyczekiwany Master Set. Mamy nadzieję, że – z Waszą pomocą – uda się go wydać jeszcze wcześniej niż planowaliśmy. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

To oczywiście nie wszystko, czym uraczymy was w bieżącym roku. Możecie liczyć na parę tytułów, których być może byście się po nas nie spodziewali. Konkretów nie mogę jeszcze zdradzić, bo nie chcemy zapeszać, ale jeśli wszystko wypali to uwierzcie – jest na co czekać! 🙂


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

19 + 16 =