Home / News / Przepowiednie na rok 2013 cz. 12

Przepowiednie na rok 2013 cz. 12

przepowiedniaNa początku każdego nowego roku, różni wieszcze, wróżbici, astrologowie, korzystając ze swoich narzędzi, próbują nam przepowiedzieć nadchodzące wydarzenia. Dziś Julia Wilczyńska z wydawnictwa Piatnik opowie nam jakie gry pojawią się w pierwszym kwartale 2013 r. Są to oczywiście gry dla dzieci.

 

DINO PARK (Reiner Knizia)
1-4 graczy, od 7 lat
Niejednemu marzy się park pełen dinozaurów – tylko skąd wziąć dinozaury? Zagraj w Dino Park! Jeśli masz szczęście na kostce wypadną narzędzia potrzebne do ich złapania. Ale musisz się trochę nagłowić – nie każdy dinozaur jest wart tyle samo!

GOLD NUGGETS (Reiner Knizia)
2-6 graczy, od 8 lat
Jesteś gotowy na Goraczkę Złota? Dzięki rzutom kostki możesz zdobyć połyskujące kamyki. Myśl strategicznie i obserwuj swoich sąsiadów inaczej twoje „bryłki złota” mogą łatwo zniknąć!

KANG-A–ROO (Reiner Knizia)
3-6 graczy od 6 lat
Małe kangury są śliczne, ale złapać je nie jest łatwo… W australijskim buszu wygrasz, jeśli schwytasz ich więcej niż inni. Ale uwaga: pozostali gracze mogą sprzątnąć Ci sprzed nosa złapane kangury, jeżeli nie masz w ręce odpowiedniej karty!

MEMO MATCH
2-5 graczy, od 4 lat
Wszyscy członkowie ptasiej rodziny są do siebie bardzo podobni. Komu pierwszemu uda się odkryć 4 kartoniki z pasującym do danego ptaka czubkiem, dzióbkiem, nóżkami i oczami? Ćwicz spostrzegawczość, pamięć i koncentrację świetnie się przy tym bawiąc!

QUICKOMINO
2-4 graczy, od 6 lat
Szybka i zabawna gra z 3 poziomami trudności. Ułóż kartoniki szybciej niż inni gracze! Ale uwaga: musisz je dokładać tak, aby na stykających się bokach były takie same obrazki.

Pracujemy również nad kilkoma innymi grami dla dzieci, które trafią do naszej oferty w kolejnych kwartałach 2013. Szczególnie ciekawie zapowiada się gra Raketofix, której twórcami są autorzy znanej już z naszej oferty gry Grimassimix (gra logopedyczna, w 2009 nagrodzona przez Wiedeńską Akademię Gier). Zachęceni sukcesem gry Tik Tak Bum Junior (wersja dla młodszych graczy wielokrotnie nagradzanej gry Tik Tak Bum) w tym roku postaramy się rozszerzać serię najpopularniejszej gry Piatnika: Activity. W dalszym ciągu będziemy także promować grę Digit, która stanowi doskonałą pomoc w ćwiczeniu wyobraźni przestrzennej.

Kilka grafik do zapowiadanych gier:

QuickominoDino Park

 

 

 

 

 

 

 

 

Gold NuggetsKang-a-Roo

 

 

 

 

 

 

 

 

Memo MatchPiatnik logo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

12 + 14 =