Home / Wydarzenia / Kocioł 2011 24-25 września w Warszawie

Kocioł 2011 24-25 września w Warszawie

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na 2-dniowy Festiwal Gier Planszowych „KOCIOŁ 2011”, który odbędzie się w dniach 24-25 września 2011 r. w gmachu Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej, przy ul. Nowowiejskiej 20. Organizatorami spotkania są:

  • Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej
  • Stowarzyszenie „Rozwiń się” Edukacja, Kultura, Sport
  • Stowarzyszenie Instytut Gier „Smolna”
  • Klub Gier AGRESOR przy Politechnice Warszawskiej

Na imprezie obecne będą wypożyczalnie gier, w których znajdziemy ponad 500 tytułów. Dostępne będą wszystkie gry wydawane przez naszych sponsorów, zarówno hity jak i nowości.

Całe II piętro gmachu Wydziału Inżynierii Środowiska będzie przeznaczone na atrakcje dla najmłodszych. Część imprezy dla dzieci pod nazwą „Gram, grasz, gramy” będzie wypełniona wspólną zabawą, w której rodzice wraz z najmłodszymi będą rywalizować w pokazach gier m. in. w „Pędzące żółwie”, „Glika” czy „Hej! To moja ryba”. Swoje stanowisko zapowiedziała też firma „LEGO”.

Impreza „Gram, grasz, gramy” odbędzie się dzięki dofinansowaniu m.st. Warszawy.

Na pewno jedną z atrakcji Konwentu „Kocioł 2011” będzie turniej w grę „Ticket to Ride”. Na zwycięzcę czekać będzie złoty znacznik, który wręczy mistrz Polski.

Pomoc organizacyjną na imprezie KOCIOŁ 2011 zapewniają dobrze widoczne osoby z obsługi Festiwalu, ubrane w błękitne i żółte koszulki z logiem imprezy. Obsługa będzie służyć pomocą w trakcie wyjaśniania zasad gier oraz służyć informacjami. Na miejscu będzie się także znajdować punkt medyczny, bar i szatnia.

Cena biletu 2 zł. Dzieci do lat 13 wchodzą bezpłatnie.

 Więcej informacji:

 

 

 

 

 

 


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

16 − 16 =