Home / Zapowiedzi / Zapowiedź / Detektyw: Zbrodnie L.A.

Detektyw: Zbrodnie L.A.

 

1 marca 2019 Portal Games ogłosił rozpoczęcie przedsprzedaży Detektywa: Zbrodni L.A. – pierwszego rozszerzenia do Detektywa: Kryminalnej Gry Planszowej. Dodatek zawiera kampanię składającą się z trzech spraw, nowe postacie, planszę i zasady.

Więcej szczegółów można znaleźć na https://detectiveboardgame.com/pl/zbrodnie-la/

Poniżej oficjalne ogłoszenie przedsprzedaży wydawnictwa:

 

Ile warta jest dla ciebie sprawiedliwość?

Jak wiele jesteś w stanie poświęcić, aby rozwiązać sprawę?

Przekonaj się sam! Detektyw: Zbrodnie L.A. są już dostępne w przedsprzedaży!

Wybierz się do słonecznej Kalifornii i zanurz głęboko w trawiony wojnami narkotykowymi świat Los Angeles lat 80-tych. Doświadcz bycia detektywem w mieście aniołów i przekonaj się, że czasami trzeba nieco nagiąć zasady, aby osiągnąć swój cel – zupełnie jak detektyw Foley znany z filmu Gliniarz z Beverly Hills. Próbuj kontrowersyjnych metod, by rozwiązać swoją sprawę, cały czas mają za plecami szefów i biurokrację, którzy dyszą ci na kark. Wykorzystaj nową mechanikę Obserwacji i poznaj więcej faktów na temat twojego podejrzanego.

Detektyw: Zbrodnie L.A. to rozszerzenie dla 1-5 graczy, które pozwoli ci wcielić się w rolę detektywów LAPD, pracujących nad trzema różnymi sprawami, które będziesz rozwiązywać po kolei. Razem tworzą one kampanię, która podda twoje umiejętności dedukcji prawdziwej próbie.

Zamów pierwsze rozszerzenie do Detektywa: Kryminalnej Gry Planszowej i zgarnij bonusowe komponenty – zestaw portretów postaci i drukowane, klimatyczne wprowadzenia do spraw – za darmo!

 

SZCEGÓŁY PRZEDSPRZEDAŻY

 


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

10 + siedem =