Home / News / Wiosenne nowości od Granny

Wiosenne nowości od Granny

Po długim czasie przygotowań również chcemy Wam zaprezentować nasze nowości.

Prezentujemy nowości, które już w pierwszym kwartale tego roku pojawią się na półkach.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy serię prostych, znanych gier i zabawek. Przygotowana została w trosce o wszechstronny rozwój przedszkolaków. Seria MOJE PIERWSZE GRY to 6 wyselekcjonowanych tytułów, które zyskały odświeżoną szatę graficzną i nową atrakcyjną cenę.

Tym razem kilka propozycji na granie w gronie znajomych i rodziny.

 

MONSTER PARK to zwycięzca ubiegłorocznej edycji konkursu „Wymyśl grę, zostań autorem Granny”.

Naszym zadaniem będzie zarządzanie rezerwatem dla fantastycznych stworów, a to nie lada wyzwanie. Sprawdźcie się w roli menadżerów nowo powstałych parków potworów. Kupujcie karty cudacznych potworów – unoszących się w przestworzach, stąpających po ziemni lub żyjących pod wodą. Tylko mądre zarządzanie budżetem sprawi, że to właśnie do Waszych MONSTER PARKÓW ustawiać się będą kolejki turystów z całego świata.

 

 

FIGUR FIGLE to przesympatyczna karcianka dla całej rodziny, w której liczy się refleks, bystre oko i umiejętność szybkiego szacowania. Proste zasady oraz zróżnicowane warianty rozgrywki sprawią, że gra na długo zagości na rodzinnym stole. Wciąż się wahasz? Zobacz, ile niesamowitych kształtów stworzyliśmy z tak prostych figur.

No dalej, patrz i zgaduj! Ale uważaj – figury potrafią spłatać figla!

 

 

KWIACIARENKA to prześliczna gra o relaksującej mechanice, w której naszym zadaniem będzie zaaranżować ustawienie bukietów na sklepowej witrynie. Gra jest szybka w rozgrywce oraz posiada proste do wytłumaczenie zasady. Ciekawa paleta decyzji pozwala sporo główkować, a wybory nie powodują paraliżu decyzyjnego. Autorem gry jest Steven Finn, znany na polskim rynku z cudownej karcianki „Niezłe ziółka”.

 

 

My tymczasem ruszamy na największe targi branżowe do Norymbergi, że pokazać światu nasze legendy oraz poznać kolejne fantastyczne gry!


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

5 × 5 =