Home / News / Bazyliszek i Pan Twardowski już w sprzedaży

Bazyliszek i Pan Twardowski już w sprzedaży

Pan Twardowski i Bazyliszek to dwie nowości, które znajdą się w nowej serii Legendy Polskie.

O czym są?

Pan Twardowski to legenda, którą zna każdy dorosły,

ale dzieci dopiero będą miały okazję ją poznać. Przeniesiemy się do karczmy Rzym, w której pojawił się właśnie Twardowski.

Jaką postać tym razem przybrał znany czarodziej: szlachcica z bujną brodą czy może dumnego pana z fajką? Spróbujcie złapać Twardowskiego, ale uważajcie: najsłynniejszy mag będzie próbował wywieść Was w pole! Pan Twardowski to gra dedukcyjna, w której musicie przyjrzeć się obrazkowi karczmy i wskazać, który element uległ zmianie. Jeśli Wam się uda, dowiecie się więcej o wyglądzie czarodzieja.

 

 

W piwnicach jednej z warszawskich kamienic mieszka Bazyliszek 
– stwór, który jednym spojrzeniem potrafi zamienić człowieka w kamień. Wyruszacie do podziemi, by stawić czoło strasznemu potworowi. Podczas poszukiwań odwiedźcie jak najwięcej komnat. Pamiętajcie jednak, by zabrać ze sobą lustro – może uda Wam się upolować bazyliszka! Bazyliszek to szybka gra na spostrzegawczość i pamięć, w której dzieci muszą zapamiętać wygląd komnat i znaleźć ich lustrzane odbicie.

 

Dla kogo?

Obie gry świetnie sprawdzą się w rodzinnym gronie oraz w szkole, w miejscu gdzie dzieci dowiedzą się o Legendach najwięcej. Gry nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu możemy je zabrać ze sobą w podróż i cieszyć się wspólną rozgrywką!

Gdzie dostępne?

W chwili obecnej gry dostępne są w naszym sklepie internetowym. W przyszłym tygodniu gry trafią do szerokiej dystrybucji i będą w waszych ulubionych sklepach z grami planszowymi.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

3 × 1 =