Home / News / „KUKBUK – Gorące Talerze” – pierwsza gra planszowa wydawnictwa KUKBUK

„KUKBUK – Gorące Talerze” – pierwsza gra planszowa wydawnictwa KUKBUK

Wydawnictwo KUKBUK wypuściło właśnie na rynek nową, rodzinną grę planszową
o tematyce kulinarno-gastronomicznej zatytułowaną „KUKBUK – Gorące Talerze”. Gra zdradza sekrety prowadzenia restauracji od kuchni, ćwiczy szybkość podejmowania decyzji i umiejętność współpracy. Przeznaczona jest dla wszystkich powyżej ósmego roku życia.

 „KUKBUK – Gorące Talerze” to gra planszowa polegająca na prowadzeniu biznesu gastronomicznego. Gra dobrze sprawdzi się podczas rodzinnych spotkań, ale sprosta również oczekiwaniom dorosłych smakoszy. Od graczy zależy także czy restauracja przetrwa próbę czasu i będzie się cieszyć dobrą reputacją. Wygrywa ta osoba, która nakarmi jak najwięcej gości, ale trzeba pamiętać, że tylko współpraca sprawi, że restauracja osiągnie sukces.
W grze bardzo ważny jest czas, ponieważ jej krótszy wariant trwa tylko 30 minut. Należy więc działać szybko, ale to nie zawsze się udaje. Na drodze graczy mogą bowiem pojawić się niespodziewane utrudnienia, np. nagła kontrola sanepidu, wizyta krytyka kulinarnego czy zepsute składniki. Do przygotowania jest mnóstwo apetycznych potraw, które mogą zainspirować późniejsze kulinarne eksperymenty.

Jednocześnie w grę może grać od 2 do 6 osób.

Gra „KUKBUK – Gorące Talerze” dostępna jest w e-sklepie na www.kukbuk.com.pl i kosztuje 145 zł.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

16 − dwa =