Home / News / Cel podstawowy kampanii Super Psiaki osiągnięty w 7h!

Cel podstawowy kampanii Super Psiaki osiągnięty w 7h!

W niespełna 7h od rozpoczęcia kampanii, projekt Super Psiaki osiągnął próg podstawowy. Wiemy już, że gra na pewno się pojawi, a pozostałe 30 dni akcji to walka o przekroczenie reszty zaplanowanych progów i odblokowanie dodatkowych atrakcji dla wspierających. Pakiet Specjalny łączący w sobie 3 gry na raz został wykupiony w dwa dni. W związku z tak dużym zainteresowaniem nowymi grami Kudu Games planuje wprowadzenie dodatkowego pakietu.

Kampania Super Psiaki trwa od wtorkowego południa 10 października. W kilka godzin od startu projekt przekroczył zebraną kwotę w wysokości 1500 PLN, co pozwala na realizację podstawowego celu jakim jest wydanie gry. Niewiele brakuje do osiągnięcia kolejnego progu w wysokości 3000 PLN, który odblokuje możliwość zakupu bawełnianych woreczków do gry w pełnym kolorze. Pakiet Specjalny w wysokości 60 PLN został całkowicie wyprzedany w ciągu dwóch dni od rozpoczęcia kampanii. Zawierał on w sobie możliwość zakupu trzech gier na raz, co bez wątpienia było główną przyczyną tak dużej popularności. W związku z tym Kudu Games przewiduje wprowadzenie kolejnego pakietu specjalnego, który zostanie wprowadzony w późniejszym czasie.

Oprócz gry tytułowej wspierający mogą nabyć poprzednika wydawnictwa Ninja Koty, który również zebrał niemałą sympatię graczy. Po raz pierwszy wspierający mają możliwość dobrania dodatków. W tym przypadku są to – bawełniane woreczki do gry, mini gra Groza (NOWOŚĆ!) oraz mata pod kafelki do gry Ninja Koty.

Super Psiaki to niewielka gra imprezowa skierowana zarówno do dzieci, jak i dorosłych. W każdym pudełku znajdziemy zestawy elementów gry przeznaczone dla maksymalnie czterech uczestników. Siedem płytek psów oraz karta sceny służą do jak najszybszego odtworzenia jednego z obrazów przedstawionych na 30 kartach akrobacji. Najszybszy i najbardziej spostrzegawczy gracz wygrywa rozgrywkę!

Strona kampanii: https://wspieram.to/superpsiaki

 

 


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

czternaście + 6 =