Home / News / Granna świętuje 26 urodziny!

Granna świętuje 26 urodziny!

Produkujemy gry od 1991 roku. Początkowo produkty powstawały w domu, w oparciu o

skromny rodzinny budżet, a składowane były w wynajętej piwnicy. W 1993 roku kupiliśmy pierwszą maszynę do foliowania pudełek, a w 1994 roku przenieśliśmy zakład z mieszkania do hali produkcyjnej o powierzchni 200 m² i produkowaliśmy już 6 różnych gier. W biurze pracowały wówczas zaledwie trzy osoby.

W 1996 roku kupiliśmy pierwszą maszynę do składania pudełek. Rozwój firmy następował stopniowo i systematycznie. Dziesięciolecie działalności zbiegło się z rozpoczęciem eksportu gier. W 2007 roku nastąpiło przeniesienie zakładu do kompleksu hal i magazynów na warszawskim Targówku, w których jesteśmy do dzisiaj. Obecnie – w 2017 roku – hale produkcyjne i magazyny zajmują powierzchnię ok. 3 tys. m², a w firmie pracuje około 100 pracowników. Eksportujemy nasze gry do ponad 30 krajów świata, m.in. Czech, Austrii, Japonii, Słowenii, Rosji, Szwajcarii i Korei, a także na Białoruś, Litwę, Łotwę, Ukrainę i do krajów skandynawskich.

Mamy w ofercie niemal 100 gier, cały czas udoskonalamy i poszerzamy nasze portfolio. Naszą najbardziej znaną grą jest Superfarmer, gra przygotowana na podstawie Hodowli Zwierzątek (stworzonej przez sławnego polskiego matematyka prof. Karola Borsuka w 1943 roku), tłumaczona na wiele języków. W 2017 roku obchodzimy 20 lata od pierwszego wydania.

Dziękujemy, że jesteście z nami już 26 lat! Z tej okazji mamy dla Was specjalny rabat na nasze gry! 


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

4 × jeden =