Home / News / SMS wspiera fantastyczną sprawę

SMS wspiera fantastyczną sprawę

Festiwal Fantastyki Pyrkon co roku zbiera wokół siebie grupę fanów z całej Polski i nie tylko. XVII edycja tego wydarzenia odbywa się na Międzynarodowych Targach Poznańskich  w dniach 28-30.04 i po raz pierwszy wspierana jest przez SerwerSMS.pl – Platformę do masowej wysyłki wiadomości SMS, MMS i VMS.

Pyrkon to największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowej – w ubiegłym roku Festiwal gościł ponad 40 000 uczestników. By przyjąć tak ogromną rzeszę odwiedzających, organizatorzy na obecną edycję przygotowali dwanaście pawilonów targowych, w których znajdować się będzie ponad trzydzieści sal programowych. Atrakcje będą czekać na uczestników codziennie – od piątku do niedzieli – przez całą dobę, co daje ponad 800 godzin programu. Jak zapewniają twórcy Festiwalu, każdy podczas imprezy znajdzie coś dla siebie, ponieważ pojawi się aż 14 bloków tematycznych.

Tegoroczna edycja to także jeszcze lepsza organizacja, a to za sprawą SMS-ów masowo rozsyłanych do wolontariuszy.

W tym roku, dzięki współpracy z firmą SerwerSMS.pl, znacząco usprawniona zostanie komunikacja pomiędzy kilkudziesięcioosobową grupą Organizatorów oraz ponad 700 wolontariuszami, rozsianymi po 19 hektarach Międzynarodowych Targów Poznańskich! Kontakt SMS-owy pozwoli na bieżąco reagować na zaistniałe zdarzenia i potrzeby, a także przyspieszy obsługę spraw uczestników – mówi Michał Karzyński, Koordynator Główny Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2017.

Tak duże wydarzenie wymaga specjalnych środków, aby wszystko działało jak należy, dlatego podczas eventu do wolontariuszy wysłanych zostaną tysiące SMS-ów za pomocą Platformy SerwerSMS.pl.
Lubimy wspierać ciekawe idee, dlatego w tym roku jesteśmy razem z Pyrkonem udostępniając nasze narzędzie do masowej wysyłki wiadomości SMS, MMS, VMS. Obserwujemy ogromne zainteresowanie wydarzeniem i tym bardziej cieszymy się mogąc w taki sposób pomóc twórcom w perfekcyjnej organizacji. Z doświadczenia wiemy bowiem, że SMS jest idealnym i niezastąpionym nośnikiem komunikatów podczas takich wydarzeń – dodaje Daniel Zawiliński, Managing Director, COO SerwerSMS.pl.

Bilety na Pyrkon można już nabyć w serwisie Eventim, jednak będą dostępne także w czasie trwania wydarzenia. Zainteresowani Festiwalem więcej informacji znajdą na stronie pyrkon.pl.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

trzynaście − 6 =