Home / Nagrody / Granna laureatem konkursu „100% polski produkt”! Nagroda dla Superfarmera!

Granna laureatem konkursu „100% polski produkt”! Nagroda dla Superfarmera!

8 grudnia 2016 podczas Gali w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach Królewskich odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „100% polski produkt”. Konkurs był skierowany do firm prywatnych, spółdzielni oraz przedsiębiorstw z udziałem Skarbu Państwa opartych na polskim kapitale, które konsekwentnie budują swoją pozycję rynkową, stawiając na rodzinne produkty i produkcję. Do konkursu firmy zgłosiły blisko 100 swoich produktów. Zgłoszone produkty rozpatrywane były pod kątem: kapitału firmy, rodzimej technologii, polskiego łańcucha dostaw. Główną kwalifikacją było ponoszenie co najmniej 90 procent kosztów wytworzenia produktu w kraju oraz działalność eksportowa firm.

Konkurs „ 100% Polski Produkt” został zorganizowany przez tygodnik „ Do Rzeczy”. Partnerem konkursu jest firma doradcza PWC, lider w zakresie usług doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego.

Patroni honorowi konkursu:

Ministerstwo Rozwoju

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Granna w tym roku obchodzi 25 lecie istnienia.   Firma jest jednym z czołowych wydawców

i producentów gier planszowych w Polsce. Swoje gry, Granna sprzedaje także do ponad 30 krajów na świecie. W swojej ofercie ma kilkaset tytułów skierowanych do różnych grup wiekowych, od gier dla maluszków, po gry dla zaawansowanych graczy.

Najbardziej rozpoznawalną grą Granny jest Superfarmer.

Polskość i to co polskie staje się z każdym rokiem coraz wyraźniejszym powodem do chwały, pozytywnym znakiem rozpoznawczym. Granna poprzez udział w tym konkursie chce kreować modę na polskie produkty – powiedziała podczas odbierania nagrody Ewa Falkowska – Prezes firmy Granna.

Zdjęcia: Beata Czarnecka Sportografia.pl

ewa-falkowska-prezes-spolki-granna_zrodlo_beata-czarnecka_sportografia_small img_1740_small laureaci-konkursu-100-polski-produkt-zrodlo-beata-czarnecka-sportografia_small


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 × 4 =