Home / News / Ninja Koty osiągnęły kolejne cele!

Ninja Koty osiągnęły kolejne cele!

14962445_1164765693562074_1772487494_n

Po ponad dwóch tygodniach zmagań kampania wspierająca wydanie gry Ninja Koty może już zacząć świętować pierwsze sukcesy. Podstawowe środki, jakie są potrzebne do ufundowania gry, zostały już zebrane przez wspierających z całego kraju. Przekroczony próg finansowy pozwoli również na zrealizowanie dwóch dodatkowych celów, dzięki którym gra zostanie wzbogacona o dodatkowe kafelki. Na tym nie koniec! Do końca kampanii pozostały jeszcze niespełna dwa tygodnie. Wiemy już, że Ninja Koty ujrzą swoje światło dzienne. Ponadto gra zostanie wzbogacona o dodatkowe kafelki Świątyń i Mostów, które dzięki swojej obecności wprowadzą aż trzy możliwe tryby rozgrywki! Sama gra, jak i dodatki zostały szczegółowo opisane w ogólnodostępnej instrukcji do gry.

Na tę chwilę kampania uzbierała ponad 100 wspierających, dzięki którym wynik postępu wynosi ponad 120%. Ostatnim celem dodatkowym jest uzbieranie kwoty w wysokości 5500 PLN, która pozwoli na dołączenie bawełnianego woreczka z logo Ninja Kotów do każdego egzemplarza gry. Jednocześnie Kudu Games nie wyklucza, że przy zebraniu wyżej kwoty pojawią się kolejne niespodziewane dodatki, które umilą wszystkim grę w koty ninja. Status kampanii zmienia się jak w kalejdoskopie, a wszelkie decyzje podejmowane są z godziny na godzinę!

woreczek

Wszystkie informacje na temat gry Ninja Koty można znaleźć na stronie kampanii lub za pośrednictwem fanpage na Facebooku. Oprócz szczegółów dotyczących samej gry znajdują się tam również odnośniki do pierwszych recenzji dostępnych w sieci.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

2 × 5 =