Home / Zapowiedzi / Ninja Koty od Kudu Games – trwa kampania!

Ninja Koty od Kudu Games – trwa kampania!

01Kilka dni temu ruszyła kolejna kampania wspierająca wydanie gry spod skrzydeł Kudu Games. Tym razem jest to zupełnie nowa na rynku, autorska gra planszowa o bojowej nazwie – Ninja Koty! W mgnieniu oka udało się zebrać ponad 50% potrzebnych środków, ale walka o finalizację projektu nadal trwa!

Kampania za pośrednictwem strony Wspieram.to będzie trwała do 19 listopada. Zestawy o najniższym progu cenowym zostały już wyprzedane, ale nadal można nabyć zestawy „Uczeń Ninja!” oraz „Mistrz Ninja!”, które będą nielimitowane do końca trwania całej akcji. Oprócz celów podstawowych zostały wyznaczone również cele dodatkowe, w skład których wchodzą takie dobrocie jak dodatkowe kafelki (mające na celu urozmaicenie rozgrywki ponieważ wprowadzają nowe opcje) i woreczki na elementy gry. Lada dzień będziemy mogli zapoznać się z pierwszymi recenzjami oraz zobaczyć pierwsze przykładowe rozgrywki.

02Ninja Koty to gra planszowa, której podstawę stanowi pole składające się z 19 płytek. Gracz decyduje o losach swojego pionka za pomocą kart trzymanych w dłoniach, które pozwalają przemieszczać się po planszy oraz wykonywać specjalne manewry takie jak nagła zmiana pozycji graczy, zwrócenie uwagi samurajów czy trwałe usuwanie płytek z pola gry.

Planszówka przeznaczona jest dla maksymalnie 4 graczy powyżej 12 roku życia,
a przeciętna rozgrywka nie trwa dłużej niż 20 minut. Autorem gry jest
Oskar Wiśniewski,
a grafiki znajdujące się na płytkach oraz kartach zostały zaprojektowane przez
Igora Wolskiego.

Czy pozwolicie aby koty ninja uciekły w oddali wraz ze skradzionym skarbem? Czy może pozwolicie im zostać nieco dłużej i pomożecie w walce z samurajami?

Więcej informacji znajdziemy na stronie wydarzenia: https://wspieram.to/ninjakoty


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

siedemnaście − osiem =