Home / News / Jesień z dodatkami w wydawnictwie Hobbity

Jesień z dodatkami w wydawnictwie Hobbity

hobbityW tym tygodniu trafiły do sprzedaży dodatki do bestsellerowych gier planszowych wydawnictwa Hobbity.eu.
Tokaido zostało wzbogacone rozszerzeniem: „Matsuri”, a Celestia – „Małą Pomocą”.

Dodatkowo do naszej oferty powróci dodatek Pokolenia: „Village Port” oraz pojawi się Rokoko: „Jewellery”. Oba dodatki będą miały profesjonalnie przygotowane, kolorowe instrukcje w języku polskim.

 

 

image11477479471„Matsuri” to drugi po „Rozdrożach”, dodatek do gry jednocześnie przystępnej, ale też atrakcyjnej dla bardziej zaawansowanego gracza – dzięki tym 2 rozszerzeniom. Wprowadza do gry 16 nowych postaci, karty i żetony związane z japońskimi świętami i festiwalami. matsuri_komWciągająca podróż po Japonii wzbogacona zostanie o nowe możliwości, a w środkowych gospodach będą czekać na graczy nowe wydarzenia związane bezpośrednio z japońską tradycją.Dodatek ten pasuje również do Tokaido Deluxe.

 

 

box_celestia_expansionInaczej kształtuje się rozszerzenie „Mała Pomoc” do Celestii. Składa się ono z nowych kart, które ulepszają rozgrywkę, nie zmieniając jej w znaczący sposób. Pozwala to na zachowanie dotychczasowej radości z gry przy jednoczesnym jej urozmaiceniu. Gracze mogą teraz używać nowych kart wyposażenia i kart Małej Pomocy, by wspomóc kapitana w walce z przeciwnościami oraz zdobyć skarby Celestii.

 

 

 

pic2070455_md„Village Port” jest rewolucyjnym rozszerzeniem, które pozwala graczom wyruszyć w podróż na własnym okręcie. Wprowadza do gry niejako element przygodowy, w którym trzeba zatrudniać kapitanów, handlować oraz podążać za życiowymi celami.

 

 

 

 

pic2856885_md„Jewellery” do Rokoko dodaje za to 28 nowych karty pracowników i bonusy, dzięki czemu gra będzie jeszcze bardziej urozmaicona.

 

 


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwa × 2 =