Home / News / Jubileuszowe wydanie Munchkina!

Jubileuszowe wydanie Munchkina!

fantasy_GAE_BOX_500x500_prawoŚwiętowanie jubileuszu Munchkina trwa! Kolejna seria premier trafi do sklepów już na przełomie września i października. Co przyniesie? Przede wszystkim zupełnie nowe spojrzenie na znanego wszystkim Munchkina Fantasy! Ale na tym nie koniec. Black Monk przygotował dla graczy dwa dodatki do gry – jeden to prawdziwa mieszanka wybuchowa z Wróżkowym Pyłkiem w roli głównej, a drugi niewątpliwie będzie legen… wait for it… darny! LEGENDARNY!

Co łączy Welcome to Showside, Adventure Time, Bravest Warriors i Hello Kitty? Przy wszystkich tych tytułach pracował amerykański rysownik, Ian McGinty. Teraz do tej listy można dorzucić jeszcze Munchkina! Munchkin Edycja Jubileuszowa to stary, dobry Munchkin Fantasy w zupełnie nowej odsłonie graficznej! Jak wyglądają odświeżone Młotomysz z Marsa, Altanka czy Bandanka Prawdziwego Macho? Wkrótce będziecie mogli się przekonać!

fantasy_GAE_CARDS_1000x1000_drzwiCzy ktoś tęskni za Wróżkowym Pyłkiem? A za Munchkinomiconem? Powracają! I to nie samotnie. Dodatek Obfitości to połączenie ośmiu boosterów w jeden szalony dodatek. Oprócz wymienionych, znajdziecie w nim Wzmocnienia Potworów, Grozmieniacze, Smoki i Wejście Smoków, Żywi Inaczej oraz Księżniczki… Jest w czym wybierać!

fantasy_OBF_1000x1000_01A to jeszcze nie wszystko! Pora stworzyć nowe legendy! Munchkin Legendy Faunie Igrzyska to dodatkowe 110 kart. Chwyć miecz i wyjdź na arenę, by zostać największym Gladiatorem wszechczasów! A jeśli spośród fauny i flory zawsze wolałeś to pierwsze, to świetnie – nowa Rasa z tego dodatku pozwoli każdemu zostać Faunem!

Legendy_2-3_CARDS_1000x1000_drzwi


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

17 + dziesięć =