Home / News / Zapowiedzi wydawnictwa REBEL

Zapowiedzi wydawnictwa REBEL

rebel

Poniżej prezentujemy zapowiedzi kilku nowości wydawnictwa Czech Games Edition, których polskie edycje ukażą się nakładem wydawnictwa REBEL.

 

Alchemicy:alchemists cover golem photo Golem

Rywalizacja między alchemikami wkracza na wyższy poziom! Z jakimi przedmiotami zdecydujecie się stanąć do walki o tytuł najwybitniejszej osoby w swoim fachu? Jak zaplanujecie sobie kolejny dzień badań? Może zdecydujecie się postawić zupełnie nowe teorie naukowe? Przede wszystkim jednak – komu z Was uda się obudzić należącego do króla golema i tym samym zyskać sławę i uznanie?

Alchemicy: Golem to rozszerzenie do znakomitej gry strategiczno-dedukcyjnej. W skład rozszerzenia wchodzą cztery moduły, które mogą być dokładane do podstawowej gry w dowolnej kombinacji. Każdy moduł zapewnia bardziej wymagającą rozgrywkę i oferuje graczom nowe drogi do zwycięstwa.

Planowana data premiery: listopad 2016.

Sugerowana cena detaliczna: nieustalona.

pic3061997

Adrenalina

Zdobądź broń, znajdź amunicję i… stań do boju! Zmierz się z innymi graczami na arenie w walce na śmierć i życie. Nawet jeśli zostaniesz pokonany, to nic straconego – już po chwili odrodzisz się, by powrócić do rywalizacji!

Adrenalina to tytuł, który przenosi komputerowe strzelanki do świata gier planszowych. Mimo prostych zasad gra oferuje liczne możliwości taktyczne i strategiczne, a także zapewnia szybką i dynamiczną rozgrywkę.

Planowana data premiery: listopad 2016.

Sugerowana cena detaliczna: ok. 180-200 zł.

pic3089388_mdTajniacy: Obrazki

Dwie drużyny szpiegów próbują jak najszybciej nawiązać kontakt ze wszystkimi swoimi agentami. Ich tożsamość znają jedynie Szefowie Wywiadu, nie mogą ich jednak wprost podać swoim zespołom – zamiast tego podają hasła, starając się za każdym razem wskazać nimi jak największą ilość agentów!

Tajniacy: Obrazki to nowa odsłona popularnej i lubianej gry skojarzeń. Tym razem kryptonimy na kartach przedstawione są w formie wieloznacznych obrazków – całkowicie odmienia to oblicze rozgrywki, a jednocześnie zachowuje jego przystępność i uniwersalność.

Planowana data premiery:  listopad 2016.

Sugerowana cena detaliczna: 65 zł.

 


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

siedem + 3 =