Home / Zapowiedzi / Pozostało 5 dni do zakończenia zbiórki Mage Wars!

Pozostało 5 dni do zakończenia zbiórki Mage Wars!

51ad043670de9028868bf451062af042Pozostało już tylko 5 dni do zakończenia zbiórki Mage Was na wspieram.to! Gra została już ufundowana, jednak nadal czekają na Was wspaniałe karty promo. Do ufundowania pierwszej (Bloodweave Greatbow) brakuje jedynie 900 zł.

Mage Wars to rozbudowana, niekolekcjonerska gra karciana, przenosząca graczy w sam środek pojedynku między rywalizującymi ze sobą magami, rozgrywanego na śmiercionośnej arenie. Każdy z magów używa własnej, stworzonej przed rozgrywką księgi czarów, aby pokonać przeciwnika – zagrywając wybrane przez siebie karty, tworzące wyjątkową taktykę, dostosowaną do preferowanego stylu gry.
Przyzywajcie potężne bestie i potwory, by walczyły w waszym imieniu. Zagrywajcie śmiercionośne zaklęcia, by zmieść przeciwnika w pył lub pokrzyżować jego plany. Używajcie magicznych wzmocnień, aby zmienić zasady i losy całego pojedynku. Wykorzystajcie starożytne artefakty, zaklęte bronie i zbroje, by wzmocnić swój atak i obronę. Zróbcie wszystko, aby przetrwać w Mage Wars

https://wspieram.to/magewars


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

18 + siedemnaście =