Home / Wydarzenia / Piksele w hali autobusowej

Piksele w hali autobusowej

Dla wielbicieli gier retro, dla miłośników komiksów i gier planszowych, dla tych którzy z nostalgią wspominają klimat lat 80. i 90. ubiegłego wieku i dla tych, którzy interesują się współczesnymi grami – już w ten piątek rozpoczyna się trzydniowe święto wszystkich fanów gier, czyli Pixel Heaven 2016.

PH_2016_logo

To już czwarta edycja imprezy. Poprzednia przyciągnęła 5 tysięcy osób. Atrakcji jak zwykle będzie mnóstwo: rozgrywki planszowe, konsole i flippery, wystawy i pokazy, goście specjalni, koncerty i kiermasze, “Giełda Komputerowa” jak za dawnych czasów, 80’s Trailer Shock czyli cykl trailerów do filmów klasy B z lat osiemdziesiątych, strefa dla dzieci Kids Play & Learn i wiele innych. Szczegółowy program znajdziecie tutaj.
 
Zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska – nr  4.4.
Poznacie Treflowe nowości, uchylimy rąbka tajemnicy i zdradzimy najbliższe plany wydawnicze, może nawet uda się wam ograć nas w kilku rozgrywkach. 😉 I najważniejsze! Będzie okazja by poznać wreszcie wyczekiwany dodatek do Boss Monstera –
 
3 czerwca swoją premierę ma “Niezbędnik Bohatera”!
boss monster niezbędnik bohatera (3)

Drugiego dnia imprezy ogłoszone zostaną wyniki Pixel Award 2016.
Trzymamy kciuki za “Boss Monstera”, który zakwalifikował się do finału Pixel Awards 2016 w kategorii Total Blackout (najlepsza gra planszowa).
Boss monster okładka karty (2)

Dla fanów pikseli mamy też wśród gier i kart talię PixelArt.
PIXELART

Zapraszamy!
Pixel Heaven 2016
3-5 czerwca
Hala Miejskich Zakładów Autobusowych
 ul. Włościańska 52 w Warszawie
Fabryka Kart Trefl-Kraków – stoisko nr  4.4.  

 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

siedem − 3 =