Home / News / Ruszyła przedsprzedaż Ashes: Odrodzenie z Popiołów

Ruszyła przedsprzedaż Ashes: Odrodzenie z Popiołów

Ashes-pudelkoCube Factory of Ideas z przyjemnością ogłasza start przedsprzedaży gry Ashes: Odrodzenie z Popiołów. Premiera gry planowana jest na przełomie I i II kwartału bieżącego roku. Od piątku rozpoczęto przyjmowanie zamówień poprzez stronę ashes.pl.

 


Ashes: Odrodzenie z Popiołów Issaca Vegi to dynamiczna, innowacyjna karcianka, przepięknie zilustrowana, dzięki której polska scena turniejowa wzbogaci się o kolejny tytuł. Jest to innowacyjna hybryda gry karcianej i kościanej, która dzięki kilku niespotykanym rozwiązaniom wyróżnia się spośród innych dostępnych na rynku tytułów. Możliwość wyboru „startowej ręki”, wiele opcji zarządzania losowością, naprzemienna aktywacja czy ciekawe wykorzystanie kości magii to tylko niektóre elementy, które powodują, że każda rozgrywka w Ashes będzie niepowtarzalnym i ekscytującym doświadczeniem.

Zestaw Podstawowy zawiera całe mnóstwo elementów, które wystarczą, aby cieszyć się grą przez wiele godzin. W pudełku znajduje się nie tylko 6 różnorodnych Odrodzonych, ale także ponad 240 kart zaklęć i sprzymierzeńców, które razem z czterdziestoma unikalnymi kośćmi pozwolą stworzyć miliony niepowtarzalnych, zbalansowanych i grywalnych talii!

Zapraszamy również do obejrzenia filmu instruktażowego.

ashesprzedsprzedaz


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dziewięć − jeden =