Home / News / Przedsprzedaż Nippon i Signorie

Przedsprzedaż Nippon i Signorie

hobbityW tym tygodniu ruszyła przedsprzedaż 2 hitów z Międzynarodowych Targów Gier w Essen w 2015 r.: „Nippon” i „Signorie”. Pierwszy nakład tych niezwykle dopracowanych gier został błyskawicznie wyprzedany, ale już od przyszłego tygodnia, polscy gracze będą mogli się cieszyć rozgrywkami w te gry podczas zimowych wieczorów.

„Nippon” jest szybką, ekonomiczną grą, wymuszającą podejmowanie trudnych decyzji, osadzoną w ważnej części japońskiej historii: w okresie Meiji naród i Cesarz mogli liczyć na wsparcie Wielkiej Czwórki – wielkich konglomeratów “Zaibatsu”, które przejęły kontrolę nad japońską gospodarką, by potem stać się istotnymi podmiotami nowej światowej, industrialnej ery.

„Signorie” – akcja tej gry osadzona jest w XV-wiecznych Włoszech, w których burzliwe warunki polityczne stworzyły podwaliny pod nową formę rządów (zwaną Signoria), polegającą na przejmowaniu władzy przez przedstawicieli wpływowych rodów. Szlacheckie rodziny, działające do tej pory w cieniu, zaczęły przejmować kontrolę w miastach i decydować o przyszłości Włoch.

nippon_signorie_top

W oczekiwaniu na dostawę tych gier do Waszych ulubionych sklepów z grami, przed pierwszą rozgrywką zachęcamy do obejrzenia filmików z serii „How to play”:
http://www.whatsyourgame.eu/games/nippon#How%20to%20play%20Video

http://www.whatsyourgame.eu/games/signorie#How%20to%20play%20Video


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

szesnaście + 8 =