Home / Patronaty / Simurgh – Games Fanatic patronem medialnym “perskiego smoka”

Simurgh – Games Fanatic patronem medialnym “perskiego smoka”

“SSimurgh_boximurgh oznacza perskiego smoka – istotę związaną z ziemią, skłonną do pomocy ludziom, czasem nawet łagodną. … Fabularnie Simurgh opowiada o fantastycznym świecie, w którym ludzie i smoki razem żyją, polują i chodzą na wojnę – oraz o jego największym i najznaczniejszym mieście, które gracze będą próbowali opanować. …”

“… polecam Simurgha fanom dobrych gier worker placement, w gruncie rzeczy bez względu na poziom zaawansowania, bo Simurgha można sobie „przyciąć pod wymiar”. Dwa tryby gry (w zaawansowanym gracze draftują kafle i smoki, z którymi zaczynają grę), oraz do wyboru trzy długości rozgrywki powodują, że w Simurgha można zagrać w 30 minut, ciesząc się lekkością i szybkością rozgrywki – lub zagłębić się na dwie godziny, zmieniając rozkładanie gry w początek rozgrywki.” – tak o najnowszej grze wydawnictwa NSKN opowiadał w niedawnym wywiadzie dla Games Fanatic Błażej Kubacki.

SimurghIstnieje duża szansa, że już w niedalekiej przyszłości szersze grono polskich graczy będzie mogło skonfrontować słowa Błażeja ze swoimi gustami, ponieważ już w styczniu rusza na wspieram.to kampania Wydawnictwa Baldar mająca na celu zebranie funduszy na polską edycję gry.

Games Fanatic, jako patron medialny Simurgh serdecznie zaprasza do wsparcia projektu


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

osiemnaście + cztery =