Home / News / Nowy serwer ruszył

Nowy serwer ruszył

logoGF_poziom1Zapewne wielu z Was zżymało się ze złości w ostatnich tygodniach. Bezsilnej złości, że Wasz ulubiony portal i wspaniałe, wspólnie tworzone forum, nie działają w pełni poprawnie.
Jest to efekt sukcesu. Sukcesu nowoczesnych gier planszowych, coraz większego grona osób trwale i czasowo zainteresowanych mądrym spędzaniem czasu przy planszy.

Dziś z satysfakcją mogę przekazać wiadomość, że serwer na którym stoi GamesFanatic.pl, News.GamesFanatic.pl oraz Forum został ulepszony. Zatem jeśli teraz pojawią się jakieś problemy, to nie z powodu słabego, oszczędnego w kosztach serwera. Mamy nadzieję, że z problemami pożegnaliśmy się na bardzo długo.

Jak mawia klasyk: “Nie ma róży bez ognia”. Lepszy serwer, co oczywiste, nieco więcej kosztuje. Przy czym to “nieco”, należy rozumieć tak w stylu angielskim…
Aby sprostać tym finansowym wyzwaniom w najbliższym czasie wprowadzimy na forum nieinwazyjną, statyczną reklamę. Powinno to zabezpieczyć na dłużej stabilność serwera, a nawet jego dalsze ulepszanie.
Mam nadzieję, że ten krok zostanie przyjęty ze zrozumieniem.


 

Facebook Comments

One comment

  1. W ramach szerzenia pozytywnej energii i zrozumienia, gratulacje! Oby portal nadal się rozwijał 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

trzy × jeden =