Home / News / Przedsprzedaż Prohis i Haru Ichiban + wakacyjne konkursy

Przedsprzedaż Prohis i Haru Ichiban + wakacyjne konkursy

hobbityRuszyła przedsprzedaż dwóch długo oczekiwanych gier wydawnictwa Hobbity.eu: “Prohis” i “Haru Ichiban”.

 

 

 

Prohis_boxProhis.

W latach 20-30 XX wieku w Stanach Zjednoczonych szaleje prohibicja. To Twoja szansa na zbicie fortuny, dostarcz ludziom, to czego pragną najbardziej. Bądź ostrożny, gdyż nie każdy ładunek, który przewozisz jest legalny. Jeśli konkurencja nabierze podejrzeń, może nasłać na Ciebie policję, która skonfiskuje Twój towar. Aby wygrać, musisz trafnie przewidywać ruchy przeciwników, blefować oraz negocjować!

prohis_3
Prohis to świetna gra imprezowa, utrzymana w klimacie serialu “Zakazanego Imperium”. Kluczem do wygranej jest zachowanie kamiennej twarzy i zaplanowanie odpowiedniej strategii. Kompaktowe pudełko umożliwia zabranie jej do plecaka.

 

 
Haru_BoxHaru Ichiban

W cesarskich ogrodach natura powoli budzi się do życia. Pomóż rozkwitnąć nenufarom i przesuwaj je, wykorzystując powiew pierwszego wiosennego wiatru (Haru Ichiban) tak, aby utworzyły harmonijne figury, a może uda Ci się zdobyć tytuł cesarskiego ogrodnika.

“Haru Ichiban” to piękna gra logiczna, której autorem jest Bruno Cathala, twórca takich hitów jak: “Mr. Jack”, “Five Tribes” i “Mow”. Do jej zalet należy między innymi duża interakcja, proste zasady i ogromna regrywalność.

 

 

Z okazji premier tych gier, blog Ciekawe Gry we współpracy z wydawnictwem Hobbity.eu ogłosił wakacyjny konkurs.
Jeśli wyjeżdżasz na urlop, to nie zapomnij zabrać do plecaka lekkiej i taniej gry – Prohis. Zrób zdjęcie grającym w Prohis – tłem mogą być: góry, morze, jezioro lub inne miejsca, które odwiedzacie w te wakacje.
Po więcej szczegółów zapraszamy tutaj: https://ciekawegry.wordpress.com/2015/07/29/konkurs-z-gra-prohis/
I oczywiście zachęcamy do udziału.

Nie zapominamy również o najmłodszych i z myślą o nich zorganizowaliśmy wraz z naszym partnerem: PZU Festiwal Biegowy konkurs plastyczny. Zadaniem uczestników jest stworzenie dowolną techniką pracy pt. „Rozbiegany Skrzat”. Może on być narysowany, zrobiony z plasteliny lub złożony z papieru. Liczy się pomysłowość i kreatywność młodych twórców. Więcej informacji o konkursie znajdziecie tutaj: http://www.festiwalbiegowy.pl/strefa-dzieci/konkurs-rozbiegany-skrzat-w-strefie-dzieci-festiwalu-biegowego#.VbnjXK12MoO

z wakacyjnymi pozdrowieniami
Hobbity.eu


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwadzieścia + trzy =