Home / Zapowiedzi / Zapowiedź / Zombiaki II: Atak na Moskwę powraca w nowej, odświeżonej wersji!

Zombiaki II: Atak na Moskwę powraca w nowej, odświeżonej wersji!

zombiaki-2-box-przezroczyste-smallZombiaki II: Atak na Moskwę to sequel najpopularniejszej gry karcianej Portalu, wydanych w 2003 roku Zombiaków. Tym razem akcja gry ma miejsce w Rosji, na ulicach Moskwy zaatakowanej przez przebiegłe rosyjskie zombiaki pod przywództwem Iwana!

Zombiaki II to gra karciana przeznaczona dla dwóch graczy. Zawiera dwie 40-kartowe talie, z zupełnie nowymi efektami w stosunku do pierwszej części, takimi jak Mołotow, Trolejbus czy Zombie Czeczen. Pojawia się nowy typ kart planszy – Auta (Trabant, Tramwaj, Kamaz), zaś część z zombiaków posiadła umiejętność skręcania lub biegania!

Całość, podobnie jak pierwsza część, przepełniona jest klimatem i humorem, zawiera proste reguły pozwalające na ciekawą, taktyczną zabawę.

W odświeżonej wersji portalowego hitu Zombiaki II: Atak na Moskwę znajdziemy żetony ran, odświeżoną szatę graficzną, przestronniejsze pudełko oraz szczegółową instrukcję do gry.

Premiera gry odbędzie się 24 kwietnia na Pyrkonie. Możliwe będzie również zamówienie gry w portalowym sklepiku i odbiór osobisty podczas trwania festiwalu.

Więcej informacji na temat gry znajduje się na oficjalnej stronie gry


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwadzieścia + szesnaście =