Home / Zapowiedzi / Zapowiedź / Nowa gra Black Monk Games na Polakpotrafi.pl

Nowa gra Black Monk Games na Polakpotrafi.pl

Noble experimentChcesz zostać następcą Ala Capone? Chcesz produkować nielegalną whisky? Chcesz walczyć z prohibicją?

Ruszyła zbiórka na wydanie wyjątkowej gry ekonomicznej osadzonej w latach 20. ubiegłego wieku. Do 30 grudnia możecie wesprzeć dwóch debiutantów w ich staraniach o wydanie “1919: The Noble Experiment”.
Jest rok 1919, po wielkiej kampanii społecznej, właśnie uchwalono w Stanach Zjednoczonych prohibicję. Ustawa, która zabraniała sprzedawać oraz produkować alkohol miała szczytne założenia. Nie przewidziano jednak, że każdy zakaz da się jakoś obejść.

Celem rozgrywki jest uzbieranie jak największej liczby Punktów Prestiżu, które dostajemy za dostarczanie do lokali nielegalnie wyprodukowanej whisky. Aby być szybszym niż Twoja konkurencja, musisz sprawnie zarządzać zasobami i talentami swoich pracowników.
Gra wciąga atmosferą przestępczego podziemia, nielegalną whisky, klimatycznymi grafikami i łatwymi do zrozumienia zasadami. Zagraj o prestiż i ugaś pragnienie tysięcy!
Gra dla 2-4 graczy.
Czas: ok. 60 minut.

W ramach zbiórki na Polakpotrafi.pl grę “1919: The Noble Experiment” można kupić w promocyjnej cenie 49 zł! Grę będzie można przetestować na najbliższej edycji Pionka – gliwickiego spotkania z grami planszowymi (13-14 grudnia 2014). Michał i Jarek, autorzy gry, chętnie wyjaśnią jej zasady. Więcej informacji o wydarzeniu na

Pod tym linkiem można znaleźć film promujący całą akcję.

Zapraszamy na stronę projektu, gdzie można obejrzeć gameplay, opisy nagród i wiele więcej

Walcz z prohibicją! Ugaś pragnienie tysięcy!

Gra powstaje w ramach “Gry o Pomysł”. Jest to wspólna inicjatywa wydawnictwa Black Monk Games oraz portalu Polakpotrafi.pl. Ma ona na celu wspieranie młodych twórców gier oraz debiutantów na rynku, przy wydawaniu ich tytułów. Ich pierwsza akcja odniosła wielki sukces. “iGranie z Gruzem” uzbierało prawie 74 tysiące złotych i wkrótce trafi do wspierających.

opis projektu

opis projektu


 

Facebook Comments

One comment

  1. Ooo nawet Trevor sie zalapal na pudelko!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

15 + 19 =