Home / Zapowiedzi / Zapowiedź / Teomachia na Kickstarterze w 2015 r

Teomachia na Kickstarterze w 2015 r

Podczas dwóch ostatnich edycji targów SPIEL w Essen, a także mailowo oraz za pośrednictwem forum serwisu BoardGameGeek, zagraniczni gracze często pytali nas o możliwość wydania angielskiej edycji „Teomachii”, gry dostępnej do tej pory tylko po polsku i niemiecku. Dziś możemy z wielką radością poinformować o nawiązaniu współpracy pomiędzy Fabryką Gier Historycznych oraz firmą Petersen Games, której owocem już w przyszłym roku będzie angielska edycja gry.

Wspólnie z naszymi partnerami zdecydowaliśmy, że fundusze na jej wydanie spróbujemy zebrać na Kickstarterze. Kampania ruszy na początku  2015 roku, tymczasem pierwsza okazja do zagrania w „Teomachię” po angielsku nadarzy się już w najbliższy weekend, podczas odbywającego się w Dallas BGG Conu.

Prace projektanckie wciąż trwają, natomiast już teraz możemy zdradzić, że w grze pojawi się kilka nowości, m.in. trzy zupełnie nowe mitologie – egipska oraz dwa panteony bóstw z Mitów Cthulhu: Wielcy Przedwieczni i Bogowie Zewnętrzni, w pracach nad którymi aktywnie uczestniczy Sandy Petersen, autor legendarnej gry fabularnej „Zew Cthulhu” i gry planszowej „Cthulhu Wars”.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia informacji o projekcie, o wszystkich nowych szczegółach będziemy informować na bieżąco.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

trzy + 17 =