Home / Zapowiedzi / Zapowiedź / Kilka nowości od Black Monk

Kilka nowości od Black Monk

Munchkin_ConanConan wyzywa świat na pojedynek, zabija potwory, pokonuje armie, śmieje się śmierci w twarz. Kradnie skarby, sprzedaje je i kradnie kolejne. Conan jest BARBARZYŃCĄ. Epicki bohater stworzony przez Roberta E. Howarda staje się pełnoprawnym Munchkinem w Munchkinie Conanie. Graj Cymeryjskim Wojownikiem albo Stygijskim Czarodziejem! Dzierż Miecz Feniksa i zatruwaj swych wrogów Czarnym Lotusem! Pokonuj sługi Thoth-Amona, Piktyjskich Najeźdźców oraz inne wstrętne potwory i rozkoszuj się lamentowaniem ich kobiet!

Munchkin Conan jest samodzielną grą, ale szczególnie dobrze łączy się z Munchkinem Fantasy, ponieważ mają takie same rewersy kart!
Uwaga! Wyjątkowo wypasione skarby!

Gra zawiera: 168 kart, kostkę k6 i instrukcję.
Gra dla 3-6 osób, w wieku od 10 lat.
Czas rozgrywki: 60-120 minut.
SCD: 89,90 PLN

 

Munchkin7&8Dodatek Munchkin 7/8 jest połączeniem dwóch angielskich dodatków: Munchkin 7 “Cheat With Both Hands” oraz Munchkin 8 “Half Horse, Will Travel”.
Został stworzony do mega rozgrywek, w których wszystkie chwyty są dozwolone, każda talia jest w grze i żadne kombo nie jest zbyt dziwne. Po co być Super Munchkinem, skoro można być Ultra Munchkinem? Jeśli bycie Mieszańcem ci nie wystarcza, zostań Wielorasowcem. A jeśli Kanciarz to za mało – Kantuj, Jakby Jutra Miało Nie Być! W tym dodatku pojawia się sporo Wzmocnień Przedmiotów i Wzmocnień Potworów… oraz nowy typ kart, Wzmocnienia Wzmocnień! Cała masa słabych Potworów pozwoli Ci na szybkie zdobycie poziomów. Chyba że ktoś weźmie tę Skarpecynkę i zmieni ją w Uber-Rzadką, Ekstremalnie Szczwaną Skarpecynkę Z Dodatkowym Serem! Jeszcze nie jesteś przekonany? Dwie nowe rasy Centaury i Jaszczuroludzie wprowadzą rozgrywkę w nowy wymiar. Do tego otrzymasz nowe wzmocnienia Ras i Klas: możesz być Elitarnym, Legendarnym lub Starszym (kimśtam)! Ten dodatek jest dziwny. Jest przesadzony. Ma dziwny numer. Wiesz, że go chcesz!
TO NIE JEST SAMODZIELNA GRA. Do gry potrzebna jest edycja podstawowa Munchkina!

Gra zawiera: 220 kart i instrukcję.
Gra dla 3-6 osób, w wieku od 10 lat.
Czas rozgrywki: 60-120 minut.
SCD: 109,90 PLN

 

Kości_Cthulhu_blisterKości Cthulhu pozwolą Ci doprowadzić Twoich rywali do szaleństwa… bardzo, bardzo szybko. Gracze rzucają dużą, piękną 12-ścienną kostką, na której widnieją macki, Znaki Starszych Bogów i wiele więcej. Zniszcz poczytalność swoich przeciwników. Albo jeszcze lepiej– ukradnij ją! Ale uważaj na Cthulhu – kiedy on się pojawi, zabiera poczytalność wszystkim! Do gry dołączonych jest 18 szklanych znaczników. Strać je wszystkie, a oszalejesz. Ostatni poczytalny kultysta wygrywa… chyba, że oszaleją wszyscy. Wtedy wygrywa Cthulhu!
Trzymaj swoje Kości Cthulhu w kieszeni i doprowadź swoich rywali do szaleństwa zawsze, kiedy
masz na to ochotę… w trakcie obiadu, czekając na pociąg… gdy głosy w głowie każą Ci to zrobić.
Gra zawiera: 1 kostkę k12 JUMBO, 18 szklanych znaczników i instrukcję.
Gra dla 2-6 osób (lub więcej), w wieku od 10 lat.
Czas rozgrywki: 10-20 minut.
SCD: 29,90 PLN

 

Tuba_ZombiePożeraj mózgi. Nie daj się zastrzelić. Jesteś zombie. Chcesz móóóóóózgów. Więcej mózgów, niż mają Twoi zombie kumple. Kości Zombie to szybka gra dla każdego fana zombie (albo całej rodzinki zombie). 13 specjalnych kości to Twoje ofiary. Pożeraj ich mózgi, ale zakończ posiłek, zanim Cię zastrzelą. Graj w trakcie przerwy śniadaniowej (móóóóóóóózg!) albo czekając w kolejce na film o zombie…!

Gra “Kości Zombie” zdobyła nagrodę Origins Award jako Najlepsza Gra Rodzinna, Imprezowa i dla Dzieci 2010 roku.
Gra zawiera: 13 zdobionych kości k6, tubę na kości instrukcję.
Gra dla 2 lub więcej, w wieku od 10 lat.
Czas rozgrywki: 10-20 minut.
SCD: 49,90 PLN

 

chupacabra_boxZapada zmrok i krwiożercza Chupacabra tropi swoją ofiarę. Jej czerwone oczy zwiastują zagładę… Podziel 24 świecące w ciemności kości między graczy. Gdy wyrzucisz Chupacabrę, możesz zabrać kości swych przeciwników, ale oni mogą to samo zrobić Tobie. Zdobądź wszystkie
kości i zostań jedynym, który przetrwał noc!
Gra zawiera: 24 świecące w ciemności kości k6, tube na kości i instrukcję.
Gra dla 2-4 osób, w wieku od 10 lat.
Czas rozgrywki: 10-20 minut.
SCD: 79,90 PLN


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

8 + 11 =