Home / News / Zapowiedzi od Black Monk Games

Zapowiedzi od Black Monk Games

Wydawnictwo Black Monk Games w tym roku wyraźnie przyspiesza. Do dwóch zapowiedzianych już tytułów dochodzi kolejny, tym razem skierowany do młodszych graczy. Zapraszamy do zapoznania się z przesłanymi od wydawnictwa informacjami. Przypominamy też o ich ciekawej inicjatywie Gra o Pomysł.

Na początek przypomnijmy co już zostało zapowiedziane:

W nieprzeniknionych ciemnościach Kingsport, milczący podróżnicy zostali zawezwani do wzięcia udziału w bluźnierczym obrzędzie. Ich cel jest jeden: przyzwać niewypowiedziane koszmary! Straszliwe zło niepochodzące ani z tego, ani z żadnego innego świata – a właściwie z przestrzeni między gwiadzami – wymaga Twojego poddaństwa! Tymczasem niefrasobliwi poszukiwacze nadaremnie próbują przerwać ten potworny rozdział w historii Arkham.

Jako guru jednego z mrocznych kultów, musisz zdominować miasto. Będziesz miał okazję przywołać kosmiczne kreatury oraz przedwiecznych bogów, aby otrzymać ich „dary”. Uważaj jednak, żeby zachować poczytalność i zdławić w zarodku poczynania poszukiwaczy, którzy chcą Cię powstrzymać.
Tym razem, to właśnie Ty jesteś czarnym charakterem. Po co wybierać mniejsze zło?

Gra autorstwa Anrdrea Chiarvesio (Kingsburg) oraz Gianluca Santopietro (Listy z Whitechapel) – Stratelibri. Zainspirowana została opowiadaniem Festiwal Mistrza Szaleństwa H.P. Lovecrafta.

Premiera: wrzesień/październik 2014

Munchkin Panic to gra półkooperacyjna gra planszowa od 1 do 6 osób w wieku 10 lat i więcej.  Munchkinowe potwory znalazły Wieżę z Castle Panic i zaczeły natarcie! W tej zwariowanej kombinacji  Munchkina i Castle Panic gracze łączą siły i zagrywają karty aby pokonać potwory zanim zniszczą Zamek. Każdy pokonany potwór staje się Trofeum i daje skarb graczowi, który zadał ostateczny cios. Jeśli graczom wspólnie uda się odeprzeć natarcie, gracz z największą liczną punktów zostaje obwołany Munchkinowym Mistrzem. Ale jeśli będziesz zbyt pazerny potwory mogą zniszczyć Wasz zamek.

Premiera: jesień 2014.

Zwierzaki uciekły z farmy! Musisz sprowadzić je z powrotem, nim wpadną w tarapaty – Dokonaj tego szybciej niż inni gracze, żeby zebrać ich najwięcej!
Fun Farm to dynamiczna i zabawna gra dla ludzi o bystrych oczach, czujnych umysłach oraz szybkich dłoniach!

Zawartość pudełka:
6 piankowych zwierzaków:
1 Owieczka (niebieska)
1 Kózka (zielona)
1 Świnka (różowa)
1 Konik (czerwony)
1 Krówka (czarno-biała)
1 Kurczaczek (żółty)
24 karty
1 biała kość
1 czarna kość
Instrukcja

Premiera: jesień 2014.

 

Przypominamy też o inicjatywie Gra o Pomysł, którą realizuje wydawnictwo Black Monk Games razem z serwisem PolakPotrafi.pl Wydawnictwo oferuje pomoc w przygotowaniu gry od strony graficznej, przygotowaniu do druku a także potem w kwestiach dystrybucji. Zaś serwis PolakPotrafi.pl wesprze projekt w dobrej promocji i zebraniu na nią funduszy. Wszelkie kwestie zostały wyjaśnione na stronie projektu


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

17 + dziesięć =