Home / Turnieje / Wiosenna edycja GRAMY już tuż tuż!

Wiosenna edycja GRAMY już tuż tuż!

GRAMYW dniach 17-18 maja 2014, w Gdyni, odbędzie się kolejna edycja Festiwalu GRAMY “Trójmiejskich Spotkań z Grami Planszowymi”. Na stronie imprezy pojawił się już program oraz zaktualizowana wersja listy TOP20 –  najbardziej polecanych przez nas gier. Warto zwrócić uwagę, że oprócz dużej ilości turniejów i tradycyjnego losowania nagród dla uczestników festiwalu, odbędą się również eliminacje w ramach Mistrzostw Polski w grze 7 Cudów Świata. Podczas edycji wiosennej do dyspozycji będzie największa w Polsce wypożyczalnia gier planszowych, czyli ponad 700 pudełek z grami, od klasyki jak Carcassonne, Osadnicy z Catanu czy Wsiąść do Pociągu, po zupełne nowości!

Formuła festiwalu jest prosta: przez dwa dni, sobotę i niedzielę można przyjść na miejsce imprezy i grać w gry planszowe. Grać, grać i jeszcze raz grać! Czeka nas hala wypełniona stolikami oraz ponad 400 tytułów gier, zaczynając od prostych gier imprezowych po zaawansowane strategie. Nasza obsługa pomoże nie tylko w doborze odpowiedniej gry, ale również wytłumaczy jej zasady.

W tej edycji dodatkową atrakcją będą prezentacje gier przez przedstawicieli takich wydawnictw jak m.in. REBEL.pl, Trefl, CDP.pl, Portal, Granna, Blackmonk, Phalanx Games, Cube, Tactic, Planszóweczka i Pytaki. Dla młodszych uczestników przygotowana będzie również strefa Poszukiwaczy Przygód, gdzie znajdzie się wiele atrakcji, takich jak dmuchany zamek czy specjalnie przygotowana mata sumo.

Zapraszamy do Gdyni! 🙂

Data: 17-18 maja 2014;
Godziny: sobota 10:00 – 20:00, niedziela 10:00 – 18:00;
Miejsce: Hala Sportowo Widowiskowa “Gdynia Arena”, ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia;
Wstęp: jednodniowy 10zł, dwudniowy 15zł, dzieci do lat 6 – wstęp bezpłatny;
Więcej informacji i bilety: http://festiwalgramy.com/
Fanpage na FB: https://www.facebook.com/FestiwalGRAMY


 

Facebook Comments

One comment

  1. Uruchomiliśmy także dzisiaj przedsprzedaż biletów: http://www.festiwalgramy.com/site/bilety

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

9 − cztery =