Home / Wydarzenia / Mikołajkowa noc planszówek i KONKURS!

Mikołajkowa noc planszówek i KONKURS!

Noc planszowek plakatNajbliższa Noc Planszówek w Bydgoszczy odbędzie się w sobotę – 7 grudnia, w godzinach 19.00-02.30 na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego, ul. Kopernika 1 (Instytut Mechaniki i Informatyki Stosowanej).

A my mamy dla Was dwie darmowe wejściówki!!

Noc Planszówek jest cykliczną imprezą planszówkową organizowaną przez Centrum gier Pegaz i Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Impreza jest adresowana do miłośników gier planszowych, jak i osób, które dopiero chciałyby zapoznać się ze współczesnymi grami planszowymi. Do dyspozycji graczy zostanie udostępnionych ponad 150 gier planszowych. Podczas całej imprezy na sali będą osoby, które doradzą w co zagrać oraz wytłumaczą w przystępny sposób zasady gier. Wśród wielu gier każdy znajdzie coś dla siebie.

Podczas Nocy Planszówek odbywają się turnieje i konkursy, gdzie każdy ma szansę wygrać ciekawe gry. Tym razem zorganizowany zostanie turniej w grę Neuroshima Hex wydawnictwa Portal.

Najbliższa Noc Planszówek odbędzie się w sobotę – 7 grudnia, w godzinach 19.00-02.30 na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego, ul. Kopernika 1 (Instytut Mechaniki i Informatyki Stosowanej).

Bilet wstępu kosztuje 15 zł. Można go kupić w Centrum Gier Pegaz (Pod Blankami 6) lub na miejscu imprezy na UKW (Kopernika 1).

Więcej informacji na stronie www.pegaz-gry.pl

Mamy dla Was dwie darmowe wejściówki do odbioru na imprezie. Trafią one do tych z Was, którzy podadzą jak najwięcej tytułów gier, w których występuje podział na dzień / noc lub rano / wieczór. Proszę do każdego tytułu dodać jedno zdanie komentarza, na czym ów podział w grze polega (np. są to dwie fazy rundy, albo rodzaje akcji itp.) Przysyłając zgłoszenie na adres contact@gamesfanatic.pl prosimy o pełne imię i nazwisko. Konkurs trwa do piątku, do godz. 12.00 w południe.

Dobrej zabawy!


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

pięć + osiem =