Home / Konkursy / Rusza pociąg do sławy i nagród! – Mistrzostwa Polski w najpopularniejszą rodzinną grę kolejową!

Rusza pociąg do sławy i nagród! – Mistrzostwa Polski w najpopularniejszą rodzinną grę kolejową!

logo mistrzostwa Z okazji dziesięciolecia swojego istnienia firma Rebel.pl zorganizowała Mistrzostwa Polski Wsiąść do Pociągu: Europa. Główna nagroda to aż 2000zł! Eliminacje będą się odbywały w całej Polsce, a finaliści zostaną zaproszeni w listopadzie do Gdańska na wielki finał i ostateczne rozgrywki.

Wszelkie informacje znajdują się na oficjalnej stronie Mistrzostw, a na niej to, co najważniejsze, czyli pełna lista potwierdzonych miejsc eliminacji.

Serwis GamesFanatic.pl ma zaszczyt patronować temu miłemu wydarzeniu, które ma szansę zjednoczyć w imię szlachetnej rywalizacji miłośników kolei, tej dużej i małej, nad planszą jednego z największych hitów polskiej sprzedaży. Już wkrótce ogłosimy także konkurs związany z Mistrzostwami, w którym do wygrania będą oczywiście “kolejowe” nagrody. Trzymajcie rękę na pulsie!

Pierwsze eliminacje już za nami

W miniony weekend odbyły się w Gdyni pierwsze eliminacje. Organizatorzy byli mile zaskoczeni frekwencją, ale niestety z powodu ograniczonej ilości miejsc nie wszyscy mogli wziąć w nich udział. Ostatecznie w szranki stanęło 25 osób, a jakość rozgrywek stała na bardzo wysokim poziomie. Na sali panowało skupienie, widać było, że gracze wkładają całe serce w rozwijanie połączeń na starym kontynencie.

Finałowa rozgrywka dostarczyła sporo emocji, a zwycięzcą został Mariusz Zaborowski z liczbą 126 punktów.

Gdyńscy finaliści z nagrodami: Jaskinią, Slaviką oraz Abalone Travel.

Gdyńscy finaliści z nagrodami – grami: Jaskinią, Slaviką oraz Abalone Travel.

Najbliższe następne eliminacje odbędą się już 22 czerwca w Bydgoszczy podczas Nocy Planszówek.

Wygraj bilet na najpopularniejszy pociąg Europy!

Wygraj bilet na najpopularniejszy pociąg Europy!

 


 

Facebook Comments

One comment

  1. tych, którym się nie udało zapraszamy już w najbliższą sobotę do Bydgosczy na 25 NOC PLANSZÓWEK gdzie odbędą się kolejne eliminacje! Szczegóły na forum!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

13 − siedem =