Home / News / GRAMY w 2013

GRAMY w 2013

GRAMYZnamy już terminy, lokalizacje i pierwsze szczegóły dotyczące wiosennej i jesiennej edycji Festiwalu GRAMY – trójmiejskich spotkań z grami planszowymi.

Edycja wiosenna – 15-16. czerwca 2013

Najważniejsza informacja jest taka, że dzięki wsparciu Urzędu Miasta Gdyni przenosimy się z PPNT do Hali Sportowo Widowiskowej w Gdyni. Jest to nowoczesny obiekt, zlokalizowany niedaleko PPNT, w którym odbywają się duże imprezy i koncerty: http://www.hswgdynia.pl/.

W czasie Festiwalu GRAMY – poza tradycyjnie największym w Polsce Games Roomem – planujemy zorganizowanie dużego bloku dla dzieci, gdzie będzie można pograć w gry dla młodszych pociech i zarazić ich planszówkowym bakcylem, oraz duże warsztaty dla twórców gier – z udziałem wielu gości (miejmy nadzieję – nie tylko z Polski).

Więcej szczegółów niebawem!

Edycja jesienna – 16-17. listopada 2013

Ostatnia edycja w Gdańsku była dużym sukcesem, dlatego postanowiliśmy kontynuować pomysł realizacji jesiennej edycji w Gdańsku. Tak jak ostatnim razem, Festiwal GRAMY odbędzie się jednocześnie z Targami Gra i Zabawa w halach Amber Expo Międzynarodowych Targów Gdańskich: http://amberexpo.pl/. Formuła targowa sprawdziła się doskonale, w tym roku planujemy tę część znacznie poszerzyć.

Zapraszamy!


 

Facebook Comments

4 komentarze

  1. To dosłownie ostatni weekend na zorganizowanie edycji wiosennej : )

  2. Tak, wiosenna nam się przesunęła praktycznie na lato, ale dzięki temu mamy do dyspozycji Halę Sportowo Widowiskową – chyba najlepszy obiekt na tego typu imprezę w Gdyni 🙂

  3. dla mnie miodzio lokalizacja, byleby mi coś nie wyskoczyło w tym terminie późnowiosennym 🙂

  4. …I oby nic nie spadło w tym terminie 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwadzieścia + 9 =