Home / Essen 2012 / GRAMY 2012 już za tydzień!

GRAMY 2012 już za tydzień!

Już za tydzień (17-18. listopada) odbędzie się w Gdańsku Festiwal GRAMY – jedna z największych imprez planszówkowych w Polsce. W tym roku po raz pierwszy połączona z Targami Gra i Zabawa w nowoczesnym centrum wystawienniczym Amber Expo.

Najważniejsze elementy jakie znajdziecie na GRAMY, to:

Ponad 700 gier – dzięki sklepowi REBEL.pl oraz licznym sponsorom i przyjaciołom, do dyspozycji uczestników będzie około 400 różnych tytułów, zarówno klasyki jak i nowości, dla dzieci i dla dorosłych. Pełną listę znajdziecie na stronie festiwalowej wypożyczalni.

Żółte Koszulki – dzięki zaangażowaniu naszych przyjaciół, w tym roku mamy dla Was naprawdę sporą ekipę Żółtych Koszulek, czyli osób odpowiedzialnych za obsługę imprezy. Nie będą oni zajmowali się wyłącznie wydawaniem gier w wypożyczalni, ale przede wszystkim tłumaczyli Wam zasady gier, prowadzili turnieje i pomagali w razie potrzeby. Jeżeli ich praca Wam się spodoba, nie zapomnijcie im o tym powiedzieć i podziękować 🙂

Turnieje i konkursy – w specjalnie przygotowanej sali turniejowej odbędzie się m.in. turniej Race for the Galaxy, Carcassonne, Dobble i inne. Przez cały czas trwania imprezy, na scenie w głównej hali, co pół godziny będą odbywały się mini-turnieje. Dodatkowo będziecie mogli wziąć udział w konkursie zwanym przez nas Obiegówką, gdzie będziecie zdobywali punkty za rozwiązywanie różnych zadań. A na koniec każdego dnia odbędzie się losowanie nagród wśród wszystkich uczestników, którzy wypełnią krótką ankietę nt gier planszowych.

Multigralnia –  znajdziecie tu gry, w które najfajniej gra się w naprawdę dużą liczbę osób, są głośnie i zabawne. Tylko tutaj zagrasz w The Resistance – Agenci Molocha w 10 osób, tutaj razem ze swoją drużyną możesz spróbować swoich sił w Szał Ciał – szalonej grze tanecznej. Jungle Speed czy Palce w Pralce w kilkanaście osób.

ESSEN / Premiery – tak jak co roku, także i teraz będziemy prowadzili osobną salę pod hasłem “Nie musisz jechać do Essen!”. GRAMY odbywa się w niecały miesiąc po SPIEL, największych na świecie targach gier planszowych w Essen (Niemcy), które są prawdziwą Mekką dla miłośników fantastyki. W Essen byli jednak nasi wysłannicy, którzy upolowali dla Was najlepsze, najgorętsze światowe premiery tej jesieni!

Strefa Zabaw dla Dzieci – na hali głównej pojawi się specjalna strefa dla dzieci organizowana przez firmę MAKARAKA Studio Dziecięcej Aktywności (animatorki, zabawy z chustą Klanza, malowanie buziek, kącik plastyczny, bańki mydlane), strefa Małego Kontruktora i Piłkarski Puchar Robotów z firma eduRobot.pl oraz zabawy, konkursy i malowanie twarzy z KLAUN POLSKA.

Bezpłatny dojazd SKM – w czasie Festiwalu na trasie Gdańsk Główny – Stadion-Expo będzie kursowała bezpłatna kolejka SKM. Jej rozkład oraz mapkę z pozostałymi możliwościami dojazdu na GRAMY znajdziecie na stronie Targów Gra i Zabawa.

Restauracja na miejscu – w centrum targowym dostepna jest Restauracja AmberSide z pełną kartą menu, a na hali będzie tzw. punkt kawowy, gdzie będzie można zakupić napoje ciepłe i zimne oraz jedzenie typu kanapka, sałatka, itp.

Do tego oczywiście świetna atmosfera, fantastyczny nowoczesny obiekt, masa pozytywnej energii w czasie Festiwalu.

Serdecznie zapraszamy!

Data: 17-18 listopada 2012
Godziny: sobota 10-18, niedziela 10-17
Miejsce: Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO, ul. Żaglowa 11, Gdańsk
Wstęp: normalny 10 zł, rodzinny 8 zł / dzień
Więcej informacji: http://www.festiwalgramy.com
W mediach społecznościowych: Facebook, Google+, GoldenLine, Forum Gry-Planszowe.pl


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

11 − 7 =