Home / Zapowiedzi / Zapowiedź / Premiera „Teomachii” na Polconie!

Premiera „Teomachii” na Polconie!

Fabryka Gier Historycznych zaprasza na premierę swojej najnowszej gry  Teomachii! Premiera odbędzie się już jutro czyli 24 sierpnia późnym popołudniem, podczas tegorocznej edycji Polconu.

Gdy walczą bogowie, krew maluczkich leje się jak woda. Teomachia pozwoli ci wcielić się w starożytne bóstwo i na jedną godzinę stać się panem życia i śmierci oddanych wyznawców. Przyświecał ci będzie jeden cel: zmiażdżyć przeciwnika i przybliżyć się o kolejny krok do niepodzielnej władzy nad światem.

Dobierając karty modlitw i mocy będziesz stopniowo budować swoją siłę. Jako bóg lub bogini będziesz wysyłać swoich wiernych do bitwy, budować ich rękami świątynie i zsyłać plagi na niewiernych. W każdym rozdaniu staniesz przed trudną decyzją: czy postawić wszystko na jedną kartę i wesprzeć swoich wyznawców, czy ich opuścić, oszczędzając siły, ale też skazując ich na pewną śmierć? Jeśli nie ustąpisz, huragan zetrze się z zarazą, ulewne deszcze ugaszą ściany ognia, a wspólnoty wiernych będą topnieć z każdą chwilą.

Kiedy wróg straci ostatniego proroka, a nieliczni pozostali wierni odwrócą się od niego, przyjdzie czas na odpoczynek i wsłuchanie się w triumfalny śpiew twoich wyznawców. Zwyciężyłeś w wojnie bogów – Teomachii!

W trakcie spotkania z wydawnictwem zostaną przedstawione kulisy powstawania najnowszego tytułu FGH, a zaraz po zakończeniu rozpocznie się premierowy turniej Teomachii, którego szczęśliwy zwycięzca otrzyma w nagrodę świeżutki egzemplarz gry.  Dodatkowo dla pierwszych 50 osób, które zakupią grę na konwencie przygotowany został dodatkowy upominek w postaci kubka z grafikami z gry.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

11 − jeden =