Home / GFoto / GFoto – bez komentarza

GFoto – bez komentarza

GFoto - bez komentarza

 


 

Facebook Comments

7 komentarzy

 1. Mam nadzieję, że będzie też wersja na androida…

 2. Ja nawet nie wiem co to za gra :).

  Stwierdzenie: “Kiedy będzie wersja na Androida?” jest już kultowe ;). Nie zdziwię się już jak będzie padało, przy okazji zwykłych edycji papierowych :D.

 3. Konev, przecież to Hacienda!! 🙂

 4. Jakby mnie ktoś postawił pod ściana i zmusił do mówienia to powiedziałbym, że hacienda bo tylko z tym mi sie kojarzyła :). Gry jednak nigdy na oczy nie widziałem.

 5. No fajnie, że wreszcie ujawniles, co takiego robicie. Planujecie AI? Online? I kiedy premiera?

  Z tego co pamietam planowana była przede wszystkim wersja na iPada.

 6. @Folko
  Nie planujemy wersji androidowej. To smutne, wiem, ale robimy biznes (czerpiąc przy tym sporo radości, to fakt). A biznes na androidzie prawie nie istnieje, wierz mi. Pracuję w telco, wiem jako to wygląda, prowadzę badania z użytkownikami, w tym użytkownikami androida. Zdecydowana większość z nich NIGDY nie kupiła aplikacji, a znam takich, którzy są z tego powodu dumni. A praca kosztuje… Więc temat jest na dłuższy czas zaorany.

  @Pancho
  Planujemy darmową wersję “lite”. Do tego będzie pełna wersja, pewnie w kilku releasach. AI, pass-and-play, online, asynch online, Game Center. Co do terminu to się nie wypowiadam, ale wkrótce. Z tym, że jeśli sądzicie że “wkrótce” to za tydzień, to nie 🙂

  @all
  Prośba do wszystkich o nie dawanie info na BGG itp. Chciałem wcześniej dać znać na własnym podwórku 🙂 Oficjalna zapowiedź pojawi się za kilka dni, po tym jak ustawimy reżimowego bloga. Wkrótce też wrócę tutaj z zaproszeniem do testów dla chętnych z Warszawy i okolic (nie trzeba będzie mieć własnego urządzenia).

 7. to ja już się zgłaszam, ale iPada nie mam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

osiemnaście − jeden =