Home | Katalog gier - recenzje, rzuty oka i relacje z rozgrywek | Gry dla graczy | Last Will – wydawanie jest równie trudne jak zarabianie?

Last Will – wydawanie jest równie trudne jak zarabianie? [Współpraca reklamowa z Czech Games Edition] Wydawca nie ma wpływu na treść recenzji
Ten tekst przeczytasz w < 1 minutę

Last Will – nowa gra Vladimira Suchego wydana w tym roku przez Czech Games Edition. Nie spodziewałem się po niej siódmego cudu świata (to w końcu dostaliśmy na poprzednich targach w Essen) ale połączenie ciekawego tematu i autora, pozwoliły mi spodziewać się interesującej gry. A jak się gra prezentuje? To możecie zobaczyć w mojej video recenzji.

[youtube S_YpIo3QHx4]

Plusy:

+ ciekawy temat

+ świetna grafika

+ bardzo dobre skalowanie

Minusy

– przy dobrych graczach, bardzo wyrównane wyniki

– kolejność w turze, której nie można za bardzo zmienić czasem potrafi zaboleć (chyba że macie mini dodatek z Essen)



Dziękujemy firmie Czech Games Edition za przekazanie gry do recenzji.


 

Ogólna ocena (4/5):

Złożoność gry (3/5):

Oprawa wizualna (4/5):

Przydatne linki:

8 komentarzy

  1. Avatar

    yosz żyje!!!!!!

  2. Avatar

    oj tam – tylko video dawno nie robiłem. Pisanych recenzji trochę się ostatnio ukazało ;)

  3. Avatar

    yoszu zrób jak możesz jakieś fajne video o Glen More, dotychczasowe polskie nie som (?) fajne.

  4. Avatar

    czy znaczek [PL] sugeruje, ze robisz tez angielska wersje tej recenzji? :)

  5. Avatar

    A jak wygląda regrywalność? Starzeje się to to, czy nie?

  6. Avatar

    grałem na razie 5 (albo 4) razy i jeszcze z chęcią zagram, ale nie jest to pozycja w którą bym chciał grać np na cotygodniowych spotkaniach, ale raz na jakiś czas jest ok (teraz muszę trochę od tego tytułu odpocząć)

  7. Avatar

    Kapisz. Dzięki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*