Home / Konkursy / Zaprojektuj kości futurystyczne

Zaprojektuj kości futurystyczne

Firma Q-workshop, jeden z najważniejszych producentów zdobionych kości na świecie (m.in. do gier Horror w Arkham, Zew Cthulhu czy gry Piraci wydawnictwa Egmont),  ogłosiła konkurs polegający na zaprojektowaniu futurystycznego zestawu kości

Nie jest to pierwszy konkurs tego typu firmy spod Poznania. Wcześniej  chętni mogli się sprawdzić w projektowaniu m.in. kostek  w klimatach fantasy. Obecny konkurs trwa do 5 stycznia 2012 roku. Pod hasłem kości futurystyczne kryją się zaś: postapokaliptyczne, sci-fi, science fantasy, gothic science fantasy, każda kategoria, która kojarzy się z przyszłością. Nie ma limitu na ilość projektów przesłanych przez jedną osobę. Wygrana to 200$ oraz w przypadku 2 i 3 miejsca nagrody rzeczowe. Prace należy wysyłać pod adres: mateusz.kaluzny@q-workshop.com Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj.

A tych, którzy po raz pierwszy słyszą o tej firmie, odsyłam do filmiku i na ich stronę. Przy okazji także zapraszam do lektury najbliższego numer Świata Gier Planszowych, gdzie będzie opublikowany wywiad właśnie z p. Mateuszem Kałużnym.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

jeden × dwa =