Home / News / Nowości od G3

Nowości od G3

Qwirkle to rozwijająca gra z dużym potencjałem – stwierdziło Jury przyznając jej nagrodę Spiel des Jahres 2011. Wydawnictwo G3 przygotowało polską wersję tej gry. Jest już ona dostępna w ofercie firmy z Konina.

To doskonała gra logiczna zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Proste zasady, które da się wytłumaczyć w kilka minut zmuszają do uruchomienia wyobraźni, a jednocześnie poprawiają naszą koncentrację i spostrzegawczość. Gracze zdobywają punkty tworząc ze swoich płytek  wiersze i kolumny z symbolami w tym samym kolorze lub kształcie. Nieoceniona okaże się przy tym umiejętność planowania taktycznych posunięć i skutecznych strategii. Całą grę należy być czujnym, tym bardziej, że trudności pojawiają się z każdą kolejną turą. Gra jest bardzo uniwersalna i w zależności od charakteru graczy każda partia wygląda inaczej. Uczestnicy za każdym razem z kolorowych płytek tworzą zupełnie inny układ.

Czarne historie Tajemnice zaświatów – Edycja limitowana

Nowa odsłona jednej z najpopularniejszych gier znanych na całym świecie!

To zestaw 50 nowych tajemniczych zagadek, do których dołączyli mistyczni i fantastyczni bohaterowie. Na wszystkie opisane na kartach opowieści oddziałują zjawiska nadprzyrodzone. Czarownice, magowie, duchy i inni przybysze z zaświatów za wszelką cenę chcą zaznaczyć swą obecność w rzeczywistości. Niczego nieświadomi ludzie często dają się wciągać w straszną klątwę niezwykłych postaci. Czarne historie Tajemnice zaświatów to prawdziwa gratka dla wielbicieli niesamowitych i chorobliwie strasznych nadprzyrodzonych opowieści. Uczestnicy muszą nauczyć się odczytywać sygnały wysyłane zza grobu, aby odpowiedzieć na najbardziej nurtujące ich pytania, a w konsekwencji znaleźć rozwiązanie tajemniczych zdarzeń. Dodatkowym dowodem na atrakcyjność tego wydania jest to, że zostało ono spakowane do metalowej puszki w kształcie trumny.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

17 − piętnaście =