Home / News / Nowości od G3

Nowości od G3

Wydawnictwo G3 przygotowało polską wersję gry PrincipatoKsięstwo. Jest już ona dostępna w ofercie firmy z Konina. To gra, w której uczestnicy przenoszą się do Włoch, wcielając się w role właścicieli potężnych księstw. Jak przystało na prawdziwych władców, mają za zadanie prowadzenie działań zmierzających do rozwoju rolnictwa, rozbudowy miast, a także tworzenia silnej armii oraz propagowania działalności kulturalnej na swych terenach.

W grze Księstwo nie trzeba się przepychać, blokować i zabijać przeciwników. Działania uczestników koncentrują się na tym, aby jak najlepiej rozbudować własne księstwo. Każdy gracz decyduje sam, w jakiej branży jest najlepszy i w co chce inwestować. Oczywiście najlepiej jest dbać o rozwój każdej z dostępnych dziedzin. Na początku właściciele księstw dysponują skromnym zasobem. W trakcie rozgrywki muszą wybrać najlepszą dla siebie strategię, aby powiększyć i wzmocnić własne tereny, a tym samym zostać najlepszym władcą. Łatwe do opanowania reguły, ciekawa tematyka i bardzo płynna rozgrywka nie pozwolą nudzić się nawet najbardziej wymagającym graczom.

Czarne historie 4

Na polskim rynku pojawiła się nowa – czwarta edycja 50. strasznych opowieści. Jest już ona dostępna w ofercie firmy G3. Czwarta część Czarnych Historii to kontynuacja bestsellerowej gry imprezowej. Autor – Hölger Bosch i tym razem postarał się, aby w pudełku z grą znalazły się najbardziej intrygujące i elektryzujące opowieści. Znów będziecie mieli szanse stanąć przed strasznymi historiami i sprawdzić, ile emocji jesteście w stanie wytrzymać, rozwiązując kryminalne zagadki. Wszystkie należy dokładnie przebadać i poprzez składanie w całość dowodów zrekonstruować kolejność wydarzeń. Jest to jedyny sposób odnalezienia rozwiązania tych strasznych opowieści. 

Czarne historie – Głupia śmierć

Jeszcze bardziej czarno! G3 wprowadziło do Polski limitowaną edycję znanej na całym świecie serii zagadek lateralnych. Czarne historie – Głupia śmierć są już w sprzedaży. Ich szczególną cechą jest to, że wszystkie opowieści, które przedstawione są na kartach, wydarzyły się naprawdę! Choć opisane wydarzenia brzmią absurdalnie i wydają się nieprawdopodobne, wyglądały jednak dokładnie tak, jak je opisano. Autorzy tej wyjątkowej edycji – Corrina Harder i Jens Schumacher, eksperci w dziedzinie ekscytującej rozrywki, podczas zbierania i opisywania tragicznych historii ujawnili ciemną stronę swojej osobowości. Ten specyficzny zestaw kryminalnych zagadek ma konkretne przesłanie – niektóre przypadki śmierci mogą posłużyć innym jako sygnał ostrzegawczy. Aby podkreślić wyjątkowość wydania, ten specyficzny zestaw kryminalnych zagadek zapakowany został w metalowe pudełko!


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

18 − 15 =