Home / News / Przedsprzedaż gry karcianej Nightfall Edycja Polska.

Przedsprzedaż gry karcianej Nightfall Edycja Polska.

Wyobraź sobie, że świat jaki znałeś do tej pory przestał istnieć. Potężne wilkołaki, wyrachowane wampiry, zdziczałe ghule i inne stworzenia nocy nie widzą już potrzeby ukrywania się przed społeczeństwem. Wychodzą na ulice miast i otwarcie ogłaszają, że od teraz władza należy do nich. Ziemię ogarnął mrok i strach, ludzie tracą nadzieję i zaczynają obawiać się o własne życie. Rozpoczęła się walka o krew… Przełam bariery międzyrasowe, stwórz najpotężniejszą armię sługusów i walcz ze swymi rywalami o kontrolę nad wieczną nocą.

Nightfall to niezwykle emocjonująca gra karciana dla 2 do 5 graczy z potężną dozą interakcji, osadzona w konwencji nowoczesnego horroru. Rozgrywka oparta jest na bardzo prostych i sprawdzonych mechanizmach budowy talii, jednak dzięki unikalnemu systemowi tworzenia “łańcucha” nie jest ona podobna do żadnej innej, dostępnej na rynku gry tego typu.

Właśnie ruszyła przedsprzedaż gry karcianej Nightfall Edycja Polska. Premiera odbędzie się 11 listopada. Więcej na www.galmadrin.pl/nightfall.

EDIT 05.10.2011 23:57: Jest już dostępna polska instrukcja do gry, do pobrania ze strony wydawcy.


 

Facebook Comments

4 komentarze

  1. Błędny link, brak info o wydawnictwie.

  2. scheherazade

    właśnie próbowałam podlinkować w oryginalnym tekście i nadal nie działa

  3. Już jest ok (http:// na początku byś musi)

  4. Dodałem link do polskiej instrukcji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

3 × jeden =